-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Devlet Bahçeli Sakarya'ya geldi..

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, İstanbul’da katıldığı cenazeden dönerken Hendek’te mola verdi. Bahçeli molada Hendek İlçe Teşkilatı ile buluştu..

01:59:26 | 2017-12-20

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlunun cenaze törenine katılan Devlet Bahçeli karayolu ile Ankara’ya döndü. Bahçeli dönüş yolunda Hendek’te bir tesiste mola verip ilçe başkanı ve meclis üyelerinden bazılarıyla görüştü. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’da mola yerinde bulunanlar arasındaydı.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Meclis Üyeleri Hüdaverdi Bahadır, Osman Güney ilçelerinde mola veren Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir süre sohbet ettiler. İlçe Başkanı Babaoğlu teşkilatının genel başkana selamlarını iletip yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli molada yapılan kısa istişarenin ardından Hendek halkına ve partililere selam göndererek yoluna devam etti. MHP ilçe Başkanı Turgut Babaoğlu yararlı bir görüşme olduğunu ve yapılan istişarenin kendisine ciddi katkılar verdiğini söyledi..

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Devlet Bahçeli Sakaryaya geldi

Tümü