-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Devlet vatandaş Cihadiye de buluştu..

Pamukova Kaymakamı Recai Karal’ın katılımı ile Ekim ayı Halk Toplantısı Cihadiye Mahallesinde yapıldı..

11:26:43 | 2017-10-30

İç İşleri Bakanlığının talimatı ile her ay bir mahallede yapılan halk toplantısı Ekim ayında Cihadiye Mahallesinde yapıldı.

Cihadiye Mahallesinde yapılan halk toplantısına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Yazı işleri Müdürü İbrahim Kiraz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ümit Erol, İlçe jandarma Komutan Vekili Yalçın Yiğit, Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Burak Baş, Cihadiye Köyü Muhtarı Hüseyin Kaynar ile Mahalle sakinleri katıldı.

Kaymakam Karal ve Beraberindeki heyet Cihadiye Mahallesinin sorunlarını dinledi. Cihadiye Mahallesi sakinleri ovada elektrikli sulamaya geçilmesi gerektiğini söyleyerek, sulama giderlerinin fazla olduğundan yakındılar. Ürünlerini pazarlama ve satma aşamasında zorluk çektiklerini, bu konuda kendilerine yardımcı olunmasını isteyen Cihadiye Mahallesi sakinleri, hasat döneminde dolandırıcıların ürünlerini alarak kayıplara karışmasından ve mahallerinden ağır tonajlı kamyonların geçmesinden şikayetçi oldular.

Kaymakam Karal ve beraberindeki heyet Cihadiye Mahallesi sakinlerinin istek ve şikayetlerini not alarak giderilmesi için çalışacaklarını ifade ettiler.
ETİKET :  Pamukova Devlet vatandaş Cihadiye de buluştu

Tümü