-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Doğumunun 100. yılında Başbuğ Türkeş fotoğraf sergisiyle anıldı..

Milliyetçi hareketin lideri, merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in 100'ncü doğum yıldönümü anısına, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından "Doğumunun 100'ncü yılında Başbuğ" isimli bir fotoğraf sergisi açıldı..

01:25:40 | 2017-12-25

Ülkü Ocakları Sakarysaİl Başkanlığı olarak Doğumunun 100. Yılında Başbuğ Alparslan Türkeş etkinlikleri kapsamında, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanlığı hizmet binasın önünde Başbuğ Alparslan Türkeş'in hayatını anlatan fotoğraf sergisi açtık. Halkımızın yoğun ilgisine ve sergimizin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz. " dedi. 

Açılışta bir konuşma yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ,  "Doğumunun 100'ncü yılında çeşitli etkinliklerle andığımız Başbuğ'umuzu rahmet ve minnetle anıyoruz. Bugün burada resim sergisini açarak herkesin Alparslan Türkeş Beyefendi'yi tanımasını istedik. Çünkü Alparslan Türkeş'i tanımak, Türk gençliğini tanımak demektir. Alparslan Türkeş'i tanımak, Türk dünyasını tanımak demektir. Alparslan Türkeş'i tanımak, Türkiye'yi tanımak demektir. O yüzden bu resim sergisinin Sakaryamıza hayırlı olmasını ve Sakaryamıza bir şeyler katmasını temenni ediyorum" dedi. 

Sakaryalı vatandaşlar resim sergisindeki Başbuğ Alparslan Türkeş'in resimleri ilgiyle izlediler.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Doğumunun 100. yılında Başbuğ Türkeş fotoğraf sergisiyle anıldı

Tümü