-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Doksanlar Dizisinde Geceye Damga Vuran Sahnedeki İmam Pamukovalı..!

Geçtiğimiz gün yayınlanan 90’lar dizisinde İmam nikahını kıyan ve mehir konusunda detaylı bilgi veren imam Pamukovalı çıktı.. İŞTE DETAYLAR VE O SAHNE..

00:01:50 | 2013-10-23

 

Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, 'Doksanlar'  dizisinin dün akşam ki bölümünde  işlenen İmam nikahı ve mehir konusu sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında girdi.

 

Atv'de yayınlanan ve Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, 'Doksanlar'  dizisi dün gece ki bölümde Tuğba ile Mustafa'nın düğünü vardı. Düğün sonrası evde kıyılan İmam Nikahı ve Mehir konusu detaylıca anlatılması ekran başındakilerin bir hayli şaşırttı.

 

Dizide dini nikahı kıyan ve mehir konusunda detaylı bilgi veren imam Pamukovalı Fahrettin Tezer. Pamukova Elperek Mahallesi Camiinden emekli  olan imam Bahattin Tezer’in oğlu olan Fahrettin Tezer, Reklamcı Yavuz Tezer’inde ağabeyi.

Doksanlar dizisinin geçtiğimiz günlerdeki bölümüne konuk oyuncu olarak katılan Pamukovalı Fahrettin Tezer, İstanbul-Kadıköy, Söğütlüçeşme Camiinde müezzin olarak görev yapıyor. Tezer’in imam nikahını kıydığı ve mehir hakkında detaylı bilgi verdiği sahne büyük beğeni kazanmıştı.

 

İŞTEN ÇOK BEĞENİLEN O SAHNE;

 

 

 

 

 Günümüzde; imam nihahını ve mehir konusunu ekranlara taşınması sıkça rastlanan bir şey değildir. Bunu da detaylarıyla birlik de bu dizide işlenmiş olması güzel bir şey, yeni nesil için faydalı bir girişimdir. Azına salık Abimiz Başarıların devamını dileriz...
Hocam performansiniz dinimiz acisindan seyircilerimizi etkiledi renk kattiniz. aklimizddaki soru isareetlerini giderdiniz agizinniza saglik cok tesekkur ediyoruz. Dinimiz ile ilgili boyle bunun gibi bilgilere ihtiyacimiz var. Diger dizilerde de din hususunda bolumlerde sizi bekliyorruz tekrardan... saygilarimla.