-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cumhuriyet için yarıştılar..

Pamukova da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde büyük heyecan ve çekişmeye sahne olan orta okullar arası Dart, Bocce yarışmaları ile Liseler arası “Cumhuriyet” koşusu düzenlendi..

08:18:41 | 2017-10-24

Pamukova Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Orta Okullar arası Dart ve Bocce ile Liseler arası “ Cumhuriyet “ koşuları büyük heyecana ve çekişmeye sahne oldu.

Hürriyet Anadolu Lisesi Dart Salonunda yapılan karşılaşmalar da, yıldız kızlarda, Mehmet Atıf Aydın Orta Okulu birinci olurken, Pınarlı Bacı Orta Okulu ikinci, Fatmahanım Orta Okulu üçüncü oldu.

Yıldız erkeklerde ise, Gazi Orta Okulu birinci, Pınarlı Bacı Orta Okulu ikinci, Mekece Orta Okulu üçüncü oldu.

Pamukova Kaymakamlığı önünde başlayıp, Belediye binası önünde sona eren Liseler arası  “Cumhuriyet Koşusu “ da büyük çekişmeye ve heyecana sahne oldu. Koşu sonunda Genç Kızlarda Pamukova Meslek Lisesinden Elif Nur Bilgin birinci olurken, Hürriyet Anadolu Lisesinden Ümmügül İpekçioğlu ikinci, Pamukova Meslek Lisesinden Ayfer İpekçioğlu üçüncü, Akhisar Anadolu Lisesinde Edanur Bilaloğlu dördüncü oldu.

“ Cumhuriyet Koşusu “ nda Liseler arası genç erkeklerde ise Hürriyet Anadolu Lisesinden Bilal Kahvecioğlu birinci, Anadolu İmam Hatip Lisesinden Emircan toprak ikinci, Pamukova Anadolu Lisesinden Mustafa Oğuz üçüncü ve Anadolu İmam Hatip Lisesinden Ertuğrul Safitürk dördüncü oldu.

Yarışmaları Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca ve okul müdürleri takip ederken,yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödülleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programında verilecek.




ETİKET :  Pamukova Cumhuriyet için yarıştılar

Tümü