-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ekrem Yüce ' 24 Haziranda yeni bir dönem başlıyor..'

eçim çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren AK Parti 6. sıra Milletvekili adayı Ekrem Yüce, Pamukova da 24 Haziran seçimi ile Türkiye'nin yeni bir sisteme ayak basacağını ve Güçlü Bir Türkiye döneminin başlayacağını söyledi.

01:58:27 | 2018-06-08

Ak Parti Milletvekili adayı Ekrem Yüce seçim çalışmlarını Pamukovda İlçe başkanı Fatih Akın ve Partililer ile hız kesmeden devam ettirdi. Yüce, İsbalı ve Şeyvarmaz Mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelip, partililerle birlikte iftar yaptı. 

Pamukova da seçim çalışmlarında yeni sistemin işleyişi hakkında da bilgiler veren Yüce, "Bu sistemin en güzel şekilde işlemesi için Hükümet ve Meclis tam uyum halinde olmalıdır." dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a Milletvekilliği seçimlerinde de AK Parti'ye oy vermelerinin bu uyumu artıracağını söyleyen Yüce, "İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Sakarya'dan Meclis'e önceki seçimlere göre daha fazla vekil göndereceğiz. Hedefimiz 7 AK Milletvekili ile Meclis'te yerimizi almak ve Cumhurbaşkanımızın kuracağı Hükümet'e güçlü bir şekilde destek vermektir " dedi.pamukovalı arif
PAMUKOVA İÇİ GÜVEN ÖVÜN