-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Emlak Danışmanlık Kursunu bitiren kursiyerler belgeleri verildi..

Pamukova Halk Eğitim Merkezince düzenlenen “ Emlak Danışmanlığı” kursunu bitiren 43 kursiyere kurs bitirme belgeleri düzenlenen yemekli programla verildi..

00:58:19 | 2018-03-16

Pamukova  Belediyesi Göl Park Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü  Tahsin Yolcu,  Sakarya Üniversitesi Emlak Bölümü Mezunları ve Eğitimli Emlakçılar Derneği Başkanı Hasan Kargün, Başkan Yardımcıları Uğur Çakar, Fürdevs Tuna ve kursiyerler katıldı.

Beraberce yenen yemek sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir ve Halk Eğitim merkezi Müdürü kursu başarı ile bitiren 43 kursiyeri tebrik ederek başarılar dilediler.

Kursiyerlere  bir buçuk ay kurs veren SAÜ Emlak Bölümü Mezunları ve Eğitimli Emlakcılar Derneği Başkanı Hasan Kargün, Emlak Danışmanlık Kursunun bu zamana kadar Pamukova da gerçekleşen en üst düzey katılımlı kurs olduğunu ifade ederek, “ Kursumuzda başarı üst düzeydeydi. İlçelerde yapılan araştırmada Emlakçılar Odası mensubu emlakçı sayısı en fazla olan ilçe Pamukova.  Bu istatistik sayısı bile  Pamukova’nın bu mesleğe daha ciddi baktığını gösteriyor. Geyve de Emlakçılar odasına bağlı emlakçı sayısı 4 iken Pamukova da bu sayı 20 lerde “ dedi.

Daha sonra kursu başarı ile bitirenler 43 kursiyere bitirme belgeleri verildi. Kurs birincisi Rümeysa Gür ve Haldun Atıcı olurken, Kurs ikincisi Kadri Öçal oldu. En Düzenli Kursiyer Sevim Karabulut, En Fedakar Kursiyer Recep Gençali, En Gayretli Kursiyerler Devlet Alioğlu ve Hayder Al-Qaysı oldu ve kendileri plaketle ödüllendirildi.
ETİKET :  Pamukova Emlak Danışmanlık Kursunu bitiren kursiyerler belgeleri verildi

Tümü