-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri açıldı..

Pamukova yeni bir işyerine daha kavuştu. Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri Başkan Keser’in kestiği açılış kurdelesi ile hizmete girdi.. Bakın Er Kardeşler hangi hizmetleri verecek..

22:45:40 | 2017-05-19
siber güvenlik

Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri  Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Hamam Sokak’ta davetlilerin katılımı, yapılan dualar ve  Belediye Başkanı Cevat Keser, Çarşı Cami İmam Hatibi İbrahim Arslan’ın kestiği açılış kurdelesi ile hizmete girdi.

Dualarla hizmete giren Er Kardeşler Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri’nin sahipleri Mesut Er ve Selim Bölük, amaçlarının Pamukova ve Geyve de kaliteli, ekonomik  ve müşteri memnuniyetine dayanan anlayış ile hizmet vereceklerini ifade ettiler.

Açılış Kurdelesini Başkan Keser, iş yeri sahiplerine  Mesut Er ve Selim Bölük’e yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak bol kazançlar diledi.

Hamam Sokak  No:4/1 de hizmete giren Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Pamukova , Geyve ve  Sakarya’nın bir çok İlçesinde, Cam Balkon, Alüminyum Koruma Sistemlerinin yanı sıra, Cam Balkon, Katlanır Cam Balkon,  Sürme Cam Balkon, Füme Cam Balkon, Pimapen ve Laminant Parke hizmetlerini verecek.

ADRES;

Cumhuriyet Mahallesi Hamam Sokak No: 4/1

Pamukova

Tel: 0536 576 42 79- 0 544 454 52 51

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Er Kardeşler Cam Balkon ve Alüminyum Sistemleri açıldı

Tümü