-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ertaylan İlkokulundan farklı bir kütüphane projesi..

Pamukova da farklı projelere imza atıp farkındalık yaratan Ertaylan İlkokulundan farklı bir kütüphane projesi..

19:31:25 | 2018-11-29

Pamukova da hizmete girdiği günden bu güne kadar hayata geçirdiği farklı projelerle dikkat çeken Ertaylan İlkokulu, şimdide yine sıra dışı ve farklı bir proje ile öğrencilerini kütüphane ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Okulda kütüphane gereksinimini göz önünde bulunduran Ertaylan İlkokulu Müdürü Enver Kaya, okul içinde yer olmadığı için arayışa girdi. Pamukova Kaymakamı Recai Karal’ın da destekleri ile okul bahçesine konteynır kütüphane oluşturma kararı verildi.

İlçe Kaymakamı Recai Karal’ın desteği ile kütüphane için Ertaylan İlkokuluna gönderilen konteynır, okul bahçesine yerleştirildi. Proje kapsamında eski Pamukova Kaymakamlığı yapan, İstanbul Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç kurulacak kütüphaneye kitap desteği sağlayıp, kütüphaneye klima sözü verdi. Yine proje kapsamında eski Pamukova Kaymakamlarından, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir ise kütüphane için kitap desteği vereceği sözünü verdi.

Bunun yanında Sakarya Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Pamukova Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral, Reha Mobilya ve İnançlar petrolde  projeye destek verdi.

Bu gelişmeler kapsamında konteynır kütüphanenin hayata geçirilmesi için çalışmalarına devam eden Ertaylan İlk Okulu Müdürü Enver Kaya, okullarına kurulacak kütüphane projesine destek veren herkese teşekkür ederek, kütüphanenin yakın bir sürede hizmete gireceğini ifade etti.
ETİKET :  Pamukova Ertaylan İlkokulundan farklı bir kütüphane projesi

Tümü