-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Fatmahanım okulunda 23 Nisan coşkusu..

Pamukova Fatmahanım Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan kutlamalarda çocuklar öğretmenlerine ve velilerine unutamayacakları anlar yaşattılar..

00:53:19 | 2018-04-27

Fatmahanım Okulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Engin Pınarbaş, Yavuz Şengül, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Öğrenci velilerin oldukça fazla ilgi gösterdiği kutlama programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Fatmahanım Okul Müdürü Şenol Seven yaptı.

Okul Müdürü Seven’in konuşmasının ardından 1’inci sınıf öğrencileri şiirlerini okuduktan sonra, 2’inci sınıf öğrencilerin hazırladığı Oratoryo sergilendi. Minik Ana Sınıfı öğrencilerinin gösterileri büyük beğeni kazanırken, 2’inci sınıf öğrencileri şiirlerini seslendirdiler. Kutlama programında 5 ve 6’ıncı sınıfların “ Atatürk Çocukları” gösterisi ve 7B öğrencisi Özer Çot’un bağlama ile söylediği türküler ilgiyle dinlendi.

Programın son bölümünde Ortaokul öğrencilerinin “ Hayat Bayram Olsa “ şarkıyı seslendirdikten sonra ellerindeki renga renk balonları gök yüzüne bırakmaları ile renkli görüntüler ortaya çıktı. Program " Balon Patlatma",  “ Sandalye Kapmaca “ ve “ Çuval Yarışı “ ile sona erdi.
ETİKET :  Pamukova Fatmahanım okulunda 23 Nisan coşkusu

Tümü