-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Fidanlar Fidanlarla Büyüyor..

Pamukova Elbirlik İlkokulu 4. Sınıf öğrenci ve öğretmenleri "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor" projesi kapsamında Karapınar Mahallesinde fidan dikme etkinliği gerçekleştirdiler..

23:29:04 | 2018-11-08

Cumhurbaşkanlığı  himayesinde Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor" projesi hayata geçirildi. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik geliştirilen proje 81 ilde gerçekleştiriliyor.

 Proje kapsamında Elbirilik İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri,  Karapınar Mahallesinde Pamukova Orman İşletme Şefliği tarafından hazırlanan alanda fidan diktiler.

"Fidanlar Fidanlarla Büyüyor" projesi kapsamın düzenlenen etkinliğe Pamukova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şenol Kurtupek, Elbirlik İlkokulu Müdürü M.Sami Tuncal ve Pamukova Orman İşletme Şefliği yetkilileri de katıldı.

Öğrenciler ve Öğretmenler Orman İşletme Şefliği tarafından sağlanan fidanları, hazırlanan alana diktiler.

Toplumda ağaç ve orman konusunda duyarlılığı arttırmak, öğrencilerde ağaç dikme, ormanı ve çevreyi koruma duygusunu hissettirmek için geliştirilen proje eğitim camiası tarafından da büyük destek alıyor.
ETİKET :  Pamukova Fidanlar Fidanlarla Büyüyor projesi kapsamında fidan diktiler

Tümü