-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Fidanları toprakla buluşturdular..

Orman Haftası ve Dünya Ormancılık günü dolayı sı ile Kaymakam Recai Karal ve öğrenciler Karapınar Mahallesinde Fidan diktiler..

02:23:06 | 2018-04-01

Orman Haftası ve Dünya Ormancılık Günü dolayısı ile Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ve Pamukova Orman İşletme Şefliği tarafından Karapınar Mahallesinde fidan dikme töreni yapıldı.

Programa Kaymakam Recai Karal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Geyve Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, Pamukova Orman İşletme Şefi Hakan Ateş, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

Geyve Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba’nın günün anlam ve önemi hakkındaki konuşmasının ardından,  Kaymakam Recai Karal,  Orman İşletme Müdürü Cemalettin Kaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir  ve okul müdürleri çocuklarla birlikte Karapınar Mahallesi’nde fidan diktiler.

 Kaymakam Karal ile törene katılanların ilk fidanları çocuklarla birlikte dikmesi ile ortaya güzel görüntüler çıktı. Karapınar Mahallesinde hazırlanan yerlere, çam, selvi, defne türlerinden oluşan çok sayıda fidan dikildi.(Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Fidanları toprakla buluşturdular

Tümü