-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Flaş Haber..! Pamukova İlçe Hastanesi Kapatılıyor..!

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Pamukova İlçe Hastanesini kapatmak için düğmeye bastı. Hastane Toplum Sağlığı Merkezine dönüştürülecek hastalar ise Geyve'ye yönlendirilecek..

11:26:48 | 2014-06-27

 

KHB Genel Sekreterliği Pamukova  Kocaali, Ferizli ve Kaynarca  İlçe Hastaneleri’ni kapatmak için düğmeye bastı. Kapanan hastaneler Toplum Sağlığı Merkezi’ne dönüştürülecek

NÖBET SİSTEMİ
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kocaali, Kaynarca, Ferizli ve Pamukova İlçe Hastaneleri’ni kapatmak için bir çalışma başlattı. Entegre Hastane Modeli sistemine göre kapatılacak hastaneler Toplum Sağlığı Merkezleri’ne dönüştürülecek. Hastanelerin Acil Servisleri açık tutulacak ve aile hekimleri nöbette olacak.

TASLAK HAZIR
Hastanelerin kapatılmasıyla ilgili olarak Kamu Hastaneleri Birliği ile İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin ortak bir taslakta buluştuğu öğrenildi. Buna göre Kocaali, Kaynarca Ferizli’den gelecek hastalar Karasu İlçe Hastanesi’ne, Pamukova’dan gelecek hastalar ise Geyve Devlet Hastanesi’ne yönlendirilecek. (yenihaber)

siber güvenlik


tabii yaaaa ne gereği var 10 km ara ile iki hastane olurmu hiç pamukovayı geyvenin mahallesi yapsınlar bütün kurumları kapasınlar eyyyyyyy pamukovalı vatandaşlar uyanın uyanın daha ne kadar uyuyacaksınız bunları seçtiğiniz müddetçe ezilmeye mahkumsunuz.

Valla hayırlı olsun yakışır pamukovamıza. ee ne demişler taşıma suyla değirmen dönmez. ikili ilşkiler sonucu pazartesi şu uzman, çarşamba bu uzman geliyor diye ananons yaptıran sayın belediye başkanı şimdi di de anons ettirse ya. siz bana yüzde 80-90 oy vermediniz bak benim de gücüm yetmedi hastanemizi elimizden aldılar. iktidarın gücü dedim ama bu kadar güç zehirlenmesi olacağını tahmin edemedim sevgili pamukovalılar diye bir anons geçiverse. yerel seçimlerde atıp tutuyordu masaya yumruğu vurduğum gibi hizmetleri pamukovaya bakın nasıl getirecem diye. yumruk ters tepti. yumruğu pamukova hastanesinin kapanmasıyla sayın başkan ve pamukovalılar yedi. hayırlı olsun pamukovaya

yerel seçimlerde ne kadar iktidara fazla oy çıkarsa o kadar hizmet isteme gücümüz fazla olacak onun için %80,%90 larla sandıktan iktida<rı çıkaralım diye biryerlerini yırtanlar şimdi niye milletin karşısına çıkıpta tek kelime bir şey söyleme zahmetinde bulunmuyorlar.bunlar artık güç zehirlenmesi yaşıyorlar bunlara ne verirsen ver doymaz hale geldiler uyan ey halkım önümüzde CUMHURBAŞKAN^lığı seçimi var bu seçim bizler için son şans.büyükşehirin nimetlerini saya saya bitiremeyenler daha seçimin ertesinde suya %100 zam yaparak sefteyi yaptılar hizmetler % 100 arttımıki bana maliyet hemen zamlı olarak geldi.zavallı pamukovamız gelişip büyüyeceğine daha küçülüp geyvenin mahallesi haline geliyor.bizlerde yaptığımız ve seçtiğimiz siyasilerle her gün ne kadar övünsek azdır.birgünde senin benim adamımı bırakalımda bizlere gerçekten hizmet edecek birilerini seçelim

pomukova halkı kazığın en kalın ve sivrisine layıktır ...... keser akp iktidarının gücüyle anap döneminde geyveden kurtulduk derken akpnin kazığını yedik daha neleri görücez geyvenin mahallesi olucaz cavatın ve iktidarın gücüyle bunlara ve cavata oy verenlere allah en byük belayı verir inşallah bir an önce

pamukovanın günahı nedirki bu kadar,uğraşırsınız,aşağılarsınız.yahu tüm geyveye götürdüklerinizin hizmet bağlamında merkezidir PAMUKOVA,HİZMET VATANDAŞIN AYAĞINA GELEÇEK DİYE GELDİNİZ PAMUKOVANIN ANASINI AĞLATTINIZ.HASTANE BAŞTA.OSMANELİ,İZNİK,GEYVE,TARAKLI VE KIŞ ŞARTLARINDA ZOR GEÇİLEN BOĞAZIN MERKEZİ İNSANI İNSAN GÖRMENİN ÇAN KURTARMANIN TAM MERKEZİ,UYUYAN TÜRKİYE GİBİ NİİİNNNİ PAMUKOVAM NİİİNNİ,GEYVE YOLLARINDA ÖLÜNÇE UYANIRSINIZ.
zaten birsey anladiklari yok acik olmasinada gerek yok bosu bosuna devlete yuk olmasinlar bari
başkana haksızlık etmeyelim pamukovalılar küçük düşmesin diye altına Q5 çekti bir gün anons etmedi parkın önüne çekip günlerce sergilemedi yoksa saat başı anons sevgili hemşehrilerim saygıdeğer köylülerim sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altıma Q5 çektim diye aaa hastane gitmiş ne yapayım ilk icraatım binerim Q5 e pamukova halkı alışık Qbeşiğe binmeğe herşey gitse sesi çıkmaz pamukovamın.