-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Foto Yakup’u yüzlerce kişi gözyaşları ile uğurladı..

Kalp krizi geçirip vefat eden Pamukova’nın sevilen esnaflarından Yakup Budak (70) yüzlerce kişinin kıldığı cenaze namazı sonrası gözyaşları ile toprağa verildi..

02:43:06 | 2017-12-19

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp kriz sonrası yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayıp hayatını kaybeden Pamukova’nın Foto Yakup’u, ağabeyi, öğrencilerin ve çocukların Yakup amcası Yakup Budak, Çarşı caminde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası yüzlerce kişi ile son yolculuğuna uğurlandı.

Merhum Yakup Budak’ın (Foto Yakup) cenazesine Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, İlçe Müftüsü Celil Şimşek, Siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, okul müdürleri ve çok sayıda Pamukovalı karıldı.

Merhum Yakup Budak’ın yüzlerce seveninin katıldığı cenaze namazında Çarşı Cami önü yetmeyince vatandaşlar caddelere taştı. Foto Yakup’un cenazesi gözyaşları ile yukarı mezarlığında toprağa verildi.

Pamukovahalk.com olarak bizde emekleri çok olan Yakup Budak ağabeyimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Foto Yakup’u yüzlerce kişi gözyaşları ile uğurladı

Tümü