-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Gaziler öğrencilerle buluşup Kıbrıs savaşı hatıralarını anlattılar..

19 Eylül Gaziler gününde Pamukovalı gaziler Akhisar Anadolu Lisesinde öğrencilerle bir araya gelip “ Şehit vurulursa ölür, Gazi Unutulursa ölür “ sözlerini söyleyip Kıbrıs Savaşı hatırlarını anlattılar..

00:21:16 | 2017-09-22

Pamukova Akhisar Anadolu Lisesi Tarih Öğretmenimiz Zeki Ayözen´in koordinatörlüğünde, 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle Muharip Gaziler Derneği Pamukova Temsilciliğinden Gaziler, Recep Özkan, Nazmi Çanak ve Orhan Çağlar öğrencilerle, öğretmenler ve okul idarecileri ile bir araya geldiler.

"Kıbrıs Savaş Hatıraları ve Gazilik Bilinci" konusunda günün anlam ve önemine dair paylaşımda bulunan gazileri, öğrenciler dikkatle dinlediler. Gazilerin "ŞEHİT VURULURSA ÖLÜR, GAZİ UNUTULURSA ÖLÜR" sözü bu özel güne damgasını vurdu.

Pamukovalı Gaziler, öğrenciler ile buluşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirip okuldan ayrılırken, Akhisar Anadolu Lisesi Müdürü Murat Öz ve öğretmenler gazilere teşekkür edip kendilerine minnettar olduklarını söylediler. 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Gaziler öğrencilerle buluşup Kıbrıs savaşı hatıralarını anlattılar gaziler Kıbrıs gazileri

Tümü