-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Genç muhtar babasının iftar yemeği geleneğini devam ettiriyor..

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca, merhum muhtar babası Muzaffer Atmaca’nın iftar yemeğini devam ettirerek mahalle sakinleriyle birlikte oruç açtı..

03:42:00 | 2018-06-05

Babası Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muzaffer Atmaca’nın vefatı sonrası, mahalle muhtarlığına aday olup 4 Haziran da yapılan seçimlerde Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı seçilen Samet Atmaca, babasının her ramazan geleneksel olarak mahalle sakinlerine Derebaşı Camin bahçesinde verdiği iftar yemeğini devam ettirerek , mahalle sakinleri ile birlikte oruç açtı.

Derbaşı Caminin bahçesinde verilen iftar yemeğine katılan Cumhuriyet Mahallesi sakinlerini ve misafirleri, cami bahçesine girişinde karşılayan muhtar Samet Atmaca, misafirleri ile tek tek ilgilendi. 

İftar yemeğine Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, MHP ilçe Başkanı Arif Çakıl, siyasi parti temsilcileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Azizi Demir, Mahalle Muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda misafir katıldı.

Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinde Derebaşı Cami bahçesinde kurulan iftar sofralarında kalabalık bir mahalleli ve misafir topluluğu hep birlikte oruç açtılar. İftar yemeği yapılan yemek duası ile son buldu.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca, İftar yemeğine katılan mahalle halkına ve misafirlere teşekkür ederek, merhum muhat babası Muzaffer Atmaca’nın başlattığı geleneksel iftar yemeğinin bundan sonraki yıllarda da devam edeceğini belirtti. (Haber: Levent Tüysüz)

 

 
ETİKET :  Pamukova Genç muhtar babasının iftar yemeği geleneğini devam ettiriyor

Tümü