-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Geyve Şehit Kaymakamın adını o tesiste yaşatacak..

Geyve boğazına tepeden bakan seyir terasına Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı verilmesi Geyve Belediyesi Meclisinde oy birliğiyle kabul edildi

00:46:36 | 2017-11-04

Geyve Belediyesi kendi imkanlarıyla 50 dönüm alan üzerine inşa ettiği ve boğaza tepeden bakan Seyir Terasının adına meclis üyeleri oybirliğiyle karar verdi. 

Meclis üyeleri Geyve Seyir Terasına " Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Sosyal Tesisleri" adını verdi. 

Belediye Başkanı Murat Kaya "Vatanı-milleti için canını veren Geyve doğumlu Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı tesise çok yakışacak. Şehidimizin adı boğaza tepeden bakan, bölgeye hakim bir tesiste yaşayacak" dedi.

SON RÜTUŞLAR YAPILIYOR

Geyve Belediyesi tarafından hayata geçirilen seyir terası 50 dönümlük bir alanda kurulu. İçerisinde cafe, restoran, çocuk parkı, gözetleme kulesi, hayvanat bahçesi ve mesire alanı bulunuyor. Tesis büyük ölçüde tamamlanırken, çevre düzenlemesi yapılıyor.

Başkan Murat Kaya "Geyve Seyir Terası adıyla başlanılan projenin adını meclis üyelerimizle birlikte şehidimizin adına çok yakışacağını düşündüğümüzden böyle bir karar aldık. Çevre düzenlemesini kısa süre içerisinde tamamlayacağımız tesisimizi kısa süre içerisinde vatandaşımızın hizmetine sunacağız" dedi
ETİKET :  Pamukova Geyve Şehit Kaymakamın adını o tesiste yaşatacak

Tümü