-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Geyve'ye yapılacak yeni hastane, Pamukova'ya da hizmet verecek..!

Sağlık Bakanlığı tarafından Geyve’ye yapılacak ve Pamukova’ya da hizmet verecek 40 yataklı Geyve Devlet Hastanesi inşaatı ihaleye çıkıyor..

23:36:32 | 2015-03-24

 

Uzun zamandır kamuoyunu ilgilendiren hatta iptal edildi gibi söylentileri de çıkan Geyve Devlet Hastanesi projesinde ihale aşamasına gelindi.

 

ARAZİ ve PROJE’DE TADİLAT

2014 yılında ihale edilmesi beklenen Geyve Devlet Hastanesi inşaatı, arazi ve proje üzerinde yapılan bir takım değişiklikler sonucu 2015 yılına sarkmıştı. Geyve Tepecikler Mahallesinde 23 Dönümlük kendi arazisi üzerinde yapılacak olan yeni  Geyve Devlet Hastanesi inşaat projesi, arazi ve projesinde  yapılan  revize sonrası Sağlık Bakanlığınca onaylanarak 29.Nisan.2015 tarihinde ihaleye çıkılıyor.

 

BÖLGE HASTANESİ

Geyve ile birlikte Taraklı,  Pamukova, ile zaman zaman Göynük ve  Osmaneli’den sevk edilen hastalara da klinik  hizmeti sunan ve Bölge Hastanesi konumundaki Geyve Devlet Hastanesinde kapasite yetersizliği yaşanıyordu. Yeni inşa edilecek hastane ile donanımında yenilenmiş olacağından son teknoloji ile tanı koyma ve klinik hizmeti verilmeye başlanacak

 

TEŞEKKÜR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Yapılacak olan yeni hastanemizde Geyve ile birlikte komşu ilçelerimiz Pamukova ve Taraklı ilçelerinden gelen hastalarımıza da klinik hizmeti verilecek dedi.

 

Başkan Kaya, “Hastane projemiz uzun süredir gündemde olmasına rağmen arazi ve projedeki revizyon çalışmalarından dolayı ihale süresinin uzadığını, bürokrasi işlerinin ancak aşıldığını bu süreçte yeni projenin onaylanmasında  büyük emeği geçen milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli’ye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sayın Ayşenur İslam’a  teşekkür ediyorum. Devlet Hastanemiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 



pamukova da hastane var doktor yok geyveye hastane yapılacak pamukovaya hizmet edecek gülerim ben bu işe sanada kalmaz dişlii bu devir de geçer ama bizim siyasilerde iş yokki bizler ne yapalım
evet hastane yer itibarıyla.pmukovanın hakkıdır .karyolu,tren yolu,ve güney ilçelerinin merkezi pamukovaya.ÇAMİLERİMİZİDE KAPATMASALAR BARİ,VAKİT NAMAZINI EVDEDE KILARIZDA,BAYRAM NAMAZINA GEYVEYE GİDERİZ ARTIK.
bu nedemek oluyor halamı geyveye gebe kalıcaz biz hastane konusunda yeter artık pamukovaya hastane diye koydukları yer sağlık ocağından beter bu kim gitse adapazarına sevk ediyorlar nasıl iştir ya sayın belediye başkanı uyuyormusunuz ne yapılıyorsa geyveye yapılıyor bu nasıl iştir böyle
ben pamukovaya 900 yatakli 10 ambulansli hastahane isterken,saglik bakanligi bana gicik olsundiye geyveye bir kümes daha kuruyor bunlar ya yurt disindaki hastahaneleri görmemis-yada yönetim yapmasini bilmiyor
SAYIN ŞAHİN BURADA AKPYİ TENKİT EDİYORSUN AMA BÜTÜN TOPLANTILARINA İŞTİRAK EDİYORSUN BUNU O TOPLANTILARDA DİLE GETİRSEYDİN YA DAHA YENİ TEMAYÜLE GİTTİN BAŞKAN OLMADI OLMUYOR PAMUKOVADA BÖYLE DERNEK BAŞKALARI OLDUĞU SÜRECE DAHA ÇOK ENSEMİZDE BOZA PİŞİRİRLER.
toplatılarada katılır.inandığım doğrularıda,hiç bir çıkar,korku,makam,mevkii hesap etmeksizin şamar gibi yapıştırırım.fesbuk,haber yorumu,toplantılarda gereken tüm makamlara konuşurum.araştırırsanız,eğer siyasi düşünmüyorsan bunu bulursunÇARŞII.gerektiğinde kendini bile eleştiren birini tanımamışssın sen.hak eden herkes nasibini alır.bu konuda siyasetin osu busu farketmez.