-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Göç Yolu filminin ikinci fragmanı yayınlandı..

Çekimleri Pamukova ve Hendek İlçelerinde yapılan Göç Yolu (Elveda Balkanlar) filminin ikinci fragmanı yayınlandı.. İŞTE FİLMDEN MÜTHİŞ SAHNELER..

00:25:42 | 2016-12-16

Çekimleri Sakarya’nın Pamukova ve hendek ilçelerinde gerçekleşen “ Göç Yolu  (Elveda Balkanlar) " sinema filmi , 1912 yılında, Balkan harbinden sonra  baskı zulüm ve soykırıma dayanamayan hasta, yaşlı, yaralı ve çocuklu ailelerin Türkiye'ye gelene kadar yolda yaşadıkları dramı ve ölüm kalım mücadelesini anlatıyor.

Yapımcılığını Masal Yapım Prodüksiyon’un  üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Turgut Ural'ın yaptığı "Göç Yolu (Elveda Balkanlar)" filminde, Ahmet Yenilmez, Esra Sönmezer, Sinan Bengier, Aysun Güven, İzzet Çivril, İskender Bağcılar, Tolga Öz, Şükran Çağman, Ercüment Fidan, Hülya Diken, Gül Gülsüm Yılmaz, Kaan Keskin, Yusuf Kaan Oruçoğlu, Mustafa Öksel ve Bedirhan Yağcı rol alıyor.

2017 yılının en iyi dram filmi olamaya “ Göç Yolu (Elveda Balkanlar “ filminin senaristi ve yönetmeni Turgut Ural, filmin kurgusunun sona erdiğini, afiş ve fragmanlarının ise yayınladığını ifade ederek, merakla beklenen “ Göç Yolu (Elveda Balkanlar) “ filminin 2017’nin ilk aylarında sinema severlerle buluşacağını, vizyon tarihinin kamu oyuna önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi.

İŞTE GÖÇ YOLU FİLMİNİN 2'İNCİ FRAGMANI:
ETİKET :  Pamukova Göç Yolu filminin ikinci fragmanı yayınlandı Masal yapım Turgut Ural

Tümü