-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Gökgöz Mahallesinde şebeke suyu aylardır boşa akınca.!

Pamukova’nın nüfus yoğunluğu olarak en büyük mahallelerinden bir olan Gökgöz de aylardır akan şebeke suyu arıza bildirime rağmen yapılmayınca vatandaş çareyi BİMER’e şikayette buldu..

00:51:26 | 2017-10-12
siber güvenlik

Pamukova’ya 5 kilometre mesafede İlçenin en kalabalık ve büyük mahallesi Gökgöz  aşağı mahallede aylardır şebeke suyunun boşa akmasın ve art arda arıza bildirimlerine rağmen SASKİ tarafından yapılmayınca vatandaş en son olarak çareyi BİMER’e şikayet etmekte buldu.

Mahalle sakinlerinin iddiasına göre Gökgöz Aşağı mahallede 1,5 ay önce patlayan şebeke suyu hattı arıza bildirimi sonrası SASKİ ekiplerince yapıldı. SASKİ ekipleri onarımı yaptıktan bir ssat sonra tekrar patlayan ve o zamandan bu zamana defalarca arıza bildirimine rağmen yapılmayan şebeke suyu hattındaki su boşa akıyor.

 

Gökgöz Mahallesinde şebeke suyu aylardır boşa akınca.! haberini okumak için tıklayın..

Defalarca SASKİ ye telefonla ulaşıp arıza kaydı vermelerine rağmen 1,5 aydır boşa akan şebeke suyu hattının yapılmadığını iddia eden vatandaşlar, çareyi BİMER’e şikayet etmekte bulduklarını ifade ederek “ Büyükşehir ve SASKİ yokken böyle arızalarımız odlumu hemen onarımı yapılırdı. Ama şimdi 1,5 ay geçti suyumuz boşa akıyor ve yetkililerin umurunda değil. Bu boşa akan suyun parası da bizim cebimizden çıkıyor. İnsanın birazcık Allahtan korkusu olur “ diyerek tepki gösterdiler ve BİMER den gelecek cevap ile arızanın ne zaman giderileceğini beklemeye başladılar.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Gökgöz Mahallesinde şebeke suyu ayladır boşa akınca

Tümü