-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Gökhan Günaydın “ Gerçek sorun mutfak sorunu..”

CHP 24. Dönem Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gökhan Günaydın Millet İttifakı adayı Hüseyin Eryiğit’e destek için Pamukovadaydı.. Günaydın esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi ..

21:54:18 | 2019-03-12

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ile Pamukova İlçesine gelen CHP 24. Dönem Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gökhan Günaydın’ı CHP İlçe Başkanı Ali Teke, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryiğit ile partililer karşıladı.

CHP İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya genle Günaydın, daha sonra  Millet İttifakı adayı Hüseyin Eryiğit ile İlçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP eski Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Gökhan Günaydın Pamukova da yaptığı açıklamada 1976-1980 arasında Geyve’de bulunduğunu, Ortaokul 3 ve liseyi Geyve’de okuduğunu, ifade ederek  “ Pamukova’ya da sıklıkla geldim. Pamukova’da çok arkadaşım vardı. Futbol oynamaya geldim. Daha sonra siyası çalışmalarımız sırasındada geldim. Bugün 11 Mart 2019 yeniden Pamukova’dayım ”dedi.

Günaydın, “Türkiye bir zamanlar kendine yeten 7 ülkeden biriydi..”

Pamukova tarıma dayalı bir yer olduğunu vurgulayan Günaydın, “ Türkiye bir zamanlar kendine yeten 7 ülkeden biriydi. Bugün biz soğanı, patatesi dahi dışarıdan alıyoruz. Ben buğdaydan canlı havandan bahsetmiyorum. Birkaç rakam vermek gerekirse hem soğanda, hem patateste Türkiye dünyada önemli ülkelerden birisi iken bugün Almanya’dan ithal ediyor. Almanya’dan BMW de ithal ediyor. Mercedes’i de ithal ediyor, Airbus uçağı da ithal ediyor, patatesi de ithal ediyor “ dedi.

Günaydın “ Sorunu yaratan çözüm bulamaz.. “

Günaydın, "Gerçek sorun esnafın sorunu, köylünün sorunu, ev kadınının sorunu. Bütün bunları konuşamayalım diye dönüyorlar, dönüyorlar. Beka sorunu diye bir şey çıkartıyorlar. Onun içinde şunu söylemek isterim. “ 17 yıldır bu memleketi tek başına yönetiyorsun bizim bütün ikazlarımıza rağmen Irak Politikanı, Suriye Politikanı değiştirmedin. Bugün oralarda oyuncak haline düştün. Eğer bu ülkenin beka sorunu varsa sebebi Recep Tayip Erdoğan olarak bizzat sensin. Dolası ile sorunu yaratan çözüm olamaz” dedi.

Günaydın, "Halkın yerel iktidarını kurmakla işe başlayacağız"

Günaydın, "Yalnızca yerel seçil için konuşmak istiyoruz. Ama onlar beka sorununa girdikleri içinde bu parantezi açmak ve kapatmak istiyorum. Pamukova’da dahil olmak üzere 31 Martta Türkiye’yi yönetemeyen parayı doğru yerlere yönlendiremeyen ve maalesef yolsuzlukta lider olan anlayıştan kurtaracağız, halkın yerel iktidarını kurmakla işe başlayacağız dedi.

Gökhan Günaydın son olarak  ” Buradan çok sevdiğim bu topraklara ve tüm Pamukovalılara saygılarımı ve sevgilerimi tüm Pamukovalılara iletmek isterim” dedi.

GÜNAYDIN " GERÇEK SORUN MUTFAK SORUNU "

 
ETİKET :  Pamukova Gökhan Günaydın Gerçek sorun mutfak sorunu

Tümü