-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Güldür Güldür Show da ilginç Pamukova ayvası benzetmesi..!

Show Tv de her Cuma akşamı yayınlanan Güldür Güldür Show da “ Açılamayan Çocuk “ skecinde Bilal’in ilginç Pamukova ayvası benzetmesi izleyenleri kahkahaya boğdu.. İŞTE O ANLAR..

00:41:59 | 2017-04-27

Show Tv de Cuma günü akşamları yayınlanan BKM oyuncularının oynadığı Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür Show’un 86’ıncı bölümü “ Açılamayan Çocuk “ skecinde, Bilal ( Onur Buldu)  tiplemesi ile kız arkadaşı Seçil’e ilanı aşk etmeye çalışırken, yanlarına gelen ihtiyar kadın tiplemeleri ile Mehtap (Meltem Yılmaz Kaya), Burcu ( Aylin Kontente) ve Nezaket (Özge Borak) gelir ve Bilal’in Sinem’e ilanı aşk etmesine karışır ve ihtiyar kadınlarla Bilal’in arasında geçen tartışmada ise Mehtap tiplemesi ile (Meltem Yılmaz Kaya) nın Bilal’in üzerine yürümesi sonrasında Bilal’in “ Pamukova ayvası gibi “ diyerek başlayıp Mehtap’a karşılık vermesi sonrası izleyenleri kahkahaya boğdu.

Kasım 2016 ayında Güdür Güldür Show’un 86’ıncı bölümünde yayınlanan “ Açılamayan Çocuk skeci dün akşam ( 26 Nisan Çarşamba) yayınlanan karma bölümde “ Açılamayan Çocuk “ skeci bir kez daha Show Tv ekranlarında yayınlandı ve izleyenleri kahkahaya boğdu.

İŞTE O ANLAR;

Güldür Güldür Show da ilginç Pamukova ayvası benzetmesi from İsmail Çetintaş on Vimeo.

ALTERNATİF İZLEME;


Güldür Güldür Show da ilginç Pamukova ayvası... paylaşan: pamukovahalk
ETİKET :  Pamukova Güldür Güldür Show da ilginç Pamukova ayvası benzetmesi

Tümü