-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Gürsel Işık aday adaylığını resmen açıkladı ve..

Eski Ak Parti İlçe Başkanı Gürsel Işık Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti dem belediye başkanı aday adayı olduğunu resmen açıkladı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı yayınladı..

03:23:45 | 2018-10-29

Pamukova Ak Parti eski İlçe Başkanı Gürdel Işık 2019 yerel seçimlerinde Ak Partiden Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

Gürsel Işık yaptığı açıklamada “ Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Pamukova Belediye Başkanı aday adayıyım. Pamukova’ya daha iyi hizmet edebilmek adına aday adayıyım. Daha modern, daha mutlu, daha gelişmiş bir Pamukova sözü ile bugünden itibaren Pamukova belediye başkanı aday adaylığımı açıklıyorum “ dedi.

Gürsel Işık  birkaç gün içinde Pamukova kamu oyuna açıklamalar yapacağını ifade ederek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı ayayınladı.

Işık kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Bugün milletçe Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95.’ci yıl dönümünün coşkusunu ve sevincini yaşamaktayız. Cumhuriyet, Türk milletinin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adı olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anarken, vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.”

 
ETİKET :  Pamukova Gürsel Işık aday adaylığını resmen açıkladı ve

Tümü