-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hastanede röntgen çekilmeyince..!

Pamukova İlçe Hastanesinde röntgen bölümü mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde personel yetersizliği nedeni ile hizmet vermemesi ve başka hastanelere sevk edilmesi ne vatandaşlar tepki gösteriyor..

23:57:10 | 2016-09-05

 

Pamukova İlçe Hastanesinde röntgen cihazı mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde, röntgen teknisyenlerinin yıllık izinde olması, izindeki personelin yerine personel görevlendirilmeyince hizmet vermiyor.

Hasta yakınları ve hastalar tepkili..

Pamukova İlçe Hastanesinde mesai saatleri sonrası ve tatil günlerinde röntgen çekilmesi gereken hastalar Geyve Devlet Hastanesine sevk ediliyor.  Mesai saatleri ve Cumartesi-Pazar günlerinde röntgen çekilemeyen Pamukova İlçe hastanesinde hastaların Geyve Devlet Hastanesine sevk edilmesi hastaların ile hasta yakınlarının tepkisine neden oluyor.

Mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde Geyve’ye gitmek zorunda kalıyoruz..”

Pamukovahalk.com Whatsapp hattına ve mail adresine mesaj gönderen hastalar ile hasta yakınları, Pamukova  İlçe Hastanesinde mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde röntgen çektirmek için Geyve Devlet Hastanesine sevk edildiklerini ifada ederek “ Doktorlar röntgen istiyor, Geyve Devlet Hastanesinin yolunu tutuyoruz. İnsan sağlığı bu kadar mı değersiz. 30 bin nüfuslu ilçemiz hastanesinde röntgen teknisyeni sıkıntısı yaşanıyor. Yetkililer soruna bir an önce çare bulmalı “ dediler.
ETİKET :  Pamukova Hastanede röntgen çekilmeyince

Tümü