-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hayrettin deplasman beyi..! Pamukova, Şeyhvarmaz idare etti..!

Süper Amatör Kümede Pamukova1968 ve 1. Amatör Kümedeki temsilcimiz 3 puana hasret kaldı, 1. Amatördeki diğer temsilcimiz Hayrettinspor ise deplasmandan üç puanla döndü..

00:05:00 | 2018-10-30

Süper Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Pamukova1968 Karasu deplasmanında Karasu Güvenspor ile 2-2 berabere kalırken, 1 Amatör A Grubundaki temsilcimiz Şeyhvarmazspor ise Çınarlık Geçlik ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak bir puana razı oldu.

Haftayı üç puanla kapatan tek temsilcimiz 1.Amatör Küme C Grubunda mücadele eden Hayrettinspor oldu. Hayrettinspor,  Sapanca deplasmanında Sapanca Kurtköyspor’u  ilk yarısını 1-0 yenik kapattığı karşılaşmada ikinci yarıda Ömer Akkanoğlu ve Adem Bal’ın güzel golleri ile 2-1 yenmeyi başardı.

Süper Amatör B Grubundaki temsilcimiz Pamukova1968 ilk hafta deplasmanda Harunustaspor’u 5-2 yendikten sonra 4 haftadır galibiyet yüzü göremedi. Pamukova1968 ligin son dört karşılaşmasında bir mağlubiyet üç beraberlik alarak, üç puana hasret kaldı.

1 Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Şeyhvarmazspor ise ilk dört karşılaşmasını mağlubiyetle kapatırken, 5’inci hafta  (Bu hafta) deplasmanda rakibiyle 1-1  berabere kalarak ilk puanını aldı.

1’inci Amatör C Grubundaki  diğer temsilcimiz Hayrettinspor  ilk dört hafta da kendi evinde iki karşılaşmadan mağlup ayrılırken bir deplasman maçında yenilip iki deplasman maçını kazandı.
ETİKET :  Pamukova Hayrettin deplasman beyi Pamukova Şeyhvarmaz idare etti

Tümü