-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hayrettinspor’a tekrar başkan seçildi..

Sakarya 1. Amatör Kümede mücadele eden Hayrettinsporda yönetim değişti, üç muhtardan oluşan yönetiminin yerine, yeni yönetim göreve geldi daha önce başkanlık yapan Volkan Çanak yeni başkan oldu. İşte yeni yönetim..

00:05:36 | 2018-04-26

Hayrettinspor da olağan üstü genel kurul ile göreve gelen kulüp başkanı Hayrettin Muhtarı Engin Kısacık, yönetim kurulu üyeleri Pınarlı Muhtarı Özcan Tufan, Bacı Muhtarı Ahmet Tokaç, Saadettin Durak, Asım Durak tan oluşan yönetim yapılan olağan üstü genel kurul ile gitti ve yerine eski kulüp başkanlarından Volkan Çanak seçildi.

Daha iki dönem önce yaptığı her hareket, her karar olay olan, başarılı bir şekilde Hayrettinspor başkanlığını yürüten ve iki dönem başkan adayı olmayan Volkan Çanak yapılan olağan üstü kongrede tekrar başkan seçildi. Volkan Çanak’ın yeni yönetimde başkan yardımcısı yönetiminde Saadettin Gür olurken,  yönetim Bircan Tufan, Yüksek Çakmak isimlerinden oluştu.

Hayrettinspor da yeni başkan Volkan Çanak ve yönetiminin önümüzdeki günlerde bir basın açıklaması yapılacağı bildirildi.
ETİKET :  Pamukova Hayrettinspora tekrar başkan seçildi

Tümü