-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hayrettinspor Bekir hoca ile vites yükseltti..

Sakarya 1. Amatör Küme C Grubunda mücadele eden Hayrettinspor Bekir Ünal’ın antrenörlüğünde çıktığı üçüncü karşılaşmada Akyazı Kuzuluk deplasmanından bir gol ve üç puanla döndü..

23:41:40 | 2018-11-10

Bekir Ünal farkı..

Hayrettinspor da  Bekir Ünal’ın antrenörlüğe getirilmesi sonrası aldığı puanlarla dikkat çekiyor. Üç hafta önce takımın başına getirilen Bekir Ünal, bir berberlik iki galibiyet aldı.

Hayrettinspor bu hafta çıktığı Akyazı Kuzuluk deplasmanında Kuzulukspor’u Adem Bal’ın şık kafa golüyle 1-0 yenmeyi başararak yükselişine devam etti.

Rakibe ayva ve ayva lokumu ikramı..

Hayrettinsporlu futbolcular ve yöneticiler Kuzulukspor deplasmanında karşılaşama öncesi rakiplerine ayva lokumu, ayva cezeryesi ve ayva ikram ettiler.

İlk yarı gol sesi çıkmadı..

Kuzuluk suni çimde oynana karşılaşmanın ilk yarı karşılıklı ataklarla ve iki takım adına kaçırılan fırsatlar ile sona erdi.

Hayrettinspor, ikinci yarı bir gol attı kaçırdıkları ile saç baş yoldurdu..!

İkinci yarı oyunun hakimiyeti ele alan temsilcimiz Hayrettinspor aradığı golü 70. dakikada takım kaptanı Burak’ın sağ taraftan yaptığı ortaya Adem Bal’ın şık kafa vuruşu ile kavuştu ve deplasmanda 1-0 öne geçti. Golden sonrada oyunun hakimi olan Hayrettinspor, kaptan Burak, Fahri ve Recep ile yüzde yüzlük gol pozisyonlarını cömertçe harcayınca farkı kaçırdı. Karşılaşmanın 90 dakikası Hayrettinspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Dönmez,  “Çıkışımız devam edecek..”

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Hayrettinspor Kulüp Başkanı Eyüp Dönmez, çıkışlarının ve iyi futbollarının devam edeceğini ifade ederek “ Hocamız Bekir Ünal’ın gelişi ile takımımız da gözle görülür bir yükseliş başladı. Üç haftada iki galibiyet bir berberlik aldık. Futbolcularımızı ve teknşk heyetimizi tebrik ediyorum. Ayrıca bize desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Cevat Keser’e, PAYDER, Mekece Pamukova Lokum ve Şekerleme’ye ve İnançlar Petrole teşekkür ederim. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 80’inci yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz” dedi.

Hayrettinspor Kuzuluk deplasmanından Pamukova’ya dönüşünde İnançlar Petrol’de akşam yemeğinde galibiyeti kutladı.
ETİKET :  Pamukova Hayrettinspor Bekir hoca ile vites yükseltti

Tümü