-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hayrettinspor rakibini 3-1 ile geçti..

Sakarya 1. Amatör Küme D Grubunda mücadele eden Hayrettinspor Mekece sahasında konuk ettiği Pazarköy Eğitim Spor’u 3-1 lik skorla geçerken Burak 87. Dakikada kırmızı kartla oyun dışında kaldı..

21:52:19 | 2017-11-26

1.Amatör Küme D Grubunda 3’üncü sırada bulunan Hayrettinspor,  aynı puanla 4’üncü sırada bulunan Pazarköy Eğitim Spor ile Mekece stadında karşı karşıya geldi.

Karşılaşmaya daha atak futbol ile başlayan Hayrettinspor aradığı golü 15. Dakikada Harun ile buldu ve rakibi Pazarköy Eğitim Spor karşısında 1-0 öne geçti. Konuk ekip ev sahibi Hayrettinspor’a 25. Dakikada Abdullah’ın golü işe cevap verdi ve skora eşitlik geldi 1-1. İlk yarı bu skorla bitecek derken Hayrettinspor 42. Dakikada Emrecan’ın attığı golle 2-1 öne geçti ve ilk yarı Hayrettinspor’un 2-1 galibiyeti ile sona erdi.

İkinci yarı karşılıklı ataklarla geçti.75 Dakikada Hayrettinspor dan sakatlanan Mustafa İskender 112 Ambulans ekiplerince tedavi edildi. İkinci yarı oyuna giren Hamdi 80.Dakikada Hayrettinspor’u 3-1 öne geçirdi. Hayrettinspordan Burak 87. Dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışında kalarak takımının 10 kişi bıraktı. Kalan dakikalarda gol olmayınca karşılaşma 3-1 Hayrettinspor'un galibiyeti ile sona erdi.

Saha: Mekece

Hakemler:Behlül Kocacık-Beytullah Özçolakoğlu-Şeref Kerem Ayvaz

Hayrettinspor: Önder-Yasin-Adem-Burak-recep-Oğuzhan-Harun-Kamil Kaan-Ali İhsan-Emre Can-İskender

Antrenör: Özcan Sevinç

Pazarköy Eğitim Spor: Muhammet-Metin-Abdullah-Burhan-Muhammet Ali-Oğuzhan-Eren-Melih-Ali İhsan-Ahmet-Utku

Antrenör: Recai Yan

Kırmızı Kartlar:

Hayrettinspor: Burak (Dak.87)

Goller:

Hayrettinspor:Harun ( Dak.15), Emrecan (Dak.42), Hamdi (Dak.80)

Pazarköy Eğitim Spor:Abdullah ( Dak.25) (Haber-Foto: Levent Tüysüz)

 

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Hayrettinspor rakibini 3-1 ile geçti

Tümü