-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hayrettinspor satılıyor..!

Sakarya 1. Amatör Kümede mücadele eden Hayrettinspor da yeniden başkan seçilen Volkan Çanak ve yeni yönetimi Hayrettinspor’un satışı için bir firma ile görüşmelere başladı..

23:53:11 | 2018-05-06

Amatör spor kulüplerindeki mali sıkıntılar kulüpleri farklı arayışlara götürüyor. Sakarya 1. Amatör Kümede mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde yönetim değişikliğine giden Hayrettinspor satılıyor.

Tekrar Kulüp Başkanlığına seçilen ve kulübün mali krizden kurtulması için arayışlara giren Volkan Çanak, Pamukova da bulunan Yavuzlar Vagon ile Hayrettinspor kulübünün satışı için görüşmelere başladı.

Hayrettinspor Kulübü Başkanı Volkan Çanak, gelecek sezon, Hayrettinspor’un adının değişerek Hayrattinyavuzlarvagon Spor olabilmesi için Yavuzlar vagon fabrikası yetkilileri için görüşmelerin başladığını, anlaşılması halinde Hayrettinspor’un Yavuzlar Vagon’a devredileceğini açıkladı.

Hayrettinspor Kulüp Başkanı Çanak, böyle bir kararın her yıl çekilen maddi sıkıntıların giderilmesi ve daha iddialı, daha güçlü bir Hayrettinspor’un oluşturulması için verildiğini ifade etti.

Hayrettinspor’un akibeti yapılan görüşmeler sonunda önümüzdeki günlerde belli olacak.
ETİKET :  Pamukova Hayrettinspor satılıyor

Tümü