-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hem Mahalle Konağının açılışını hem de iftar yaptı..

Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova Belediyesince yapılan Oruçlu Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık evini açıp mahalle sakinleri ile oruç açtı.. Yüzde 70 oy istedi..

01:21:26 | 2018-06-11

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Oruçlu Mahallesinde, Belediye tarafından yapılan Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık Evinin açılışınız yaptı, Cumhurbaşkanı ve Ak Partiye 24 Haziran seçimlerinde yüzde 70 destek isteyip mahallelilerle oruç açtı.

Oruçlu Mahallesinde köy konağının açılışına Belediye Başkanı Cevat Keser'in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca, Belediye Yazı İşleri Müdürü  Seyhan Kaptan, Oruçlu Mahalle Muhtarı  Hasan Gür, Muhtarlar, çok sayıda davetli ve mahalle sakinleri katıldı.

"Oruçlu Mahalle Konağı  Hayırlı Olsun.."

Oruçlu Mahalle Konağı açılış kurdelesini kesen Cevat Keser,yeni yapılan köy konağının hayırlı olması temennisinde bulunarak, emeği geçen  herkese teşekkür etti. Mahalle sakinlerinin Kadir Gecesini de kutlayan Başkan Keser,"B u akşam tamamı belediyemiz öz kaynakları ile yapılan Oruçlu Mahalle Konağı, Muhtarlık ve Sağlık Evinin açılış töreni münasebetiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz.Bu vesileyle hepinizi en kalbi sevgi saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Belediyemizin imkanları nispetinde her bir mahallemize eşit ve adil bir hizmet götürmeye çalışıyoruz.Bu vesileyle bugün açılışını yaptığımız oruçlu mahalle konağı muhtarlık ve sağlık evinin başta oruçlu mahalle sakinlerimize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum " dedi.

"24 Haziranda seçimleri için yüzde 70 destek istedi.."

Belediye Başkanı Keser,  24 Haziranda sandık başına gidileceğini ifade ederek," Ülkemizin kaderini oylayacağız.Ben her dönem olduğu gibi bu dönemde de bizleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bırakmayacağınızı düşünüyor, sizlerden hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, hem de Ak Partimize %70 ve üzeri bir oy istiyorum.Destek sizden hizmet bizden, takdir yüce Allah’tan dır " dedi.

Daha sonra mahalle sakinleri ile birlikte iftar yapan, Başkan Keser iftar sonrası yeni yapılan köy konağının bahçesinde vatandaşlarla sohbet edip çay içti.
ETİKET :  Pamukova Hem Mahalle Konağının açılışını hem de iftar yaptı

Tümü