-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hemşireler gününü pasta keserek kutladılar..

Türk Sağlık-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği 12 Mayıs Dünya Hemşireler Gününün de Pamukova İlçe Hastanesinde görev yapan hemşirelere pasta sürprizi yaparak kutladı..

00:57:03 | 2016-05-13

 

Türk Sağlık-Sen Pamukova İlçe Temsilcisi Barış Sözen ve Hastane Temsilcisi Osman Belek 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısı ile sağlık ordusunun fedakar melekleri hemşirelere, üstünde “Türk Sağlık-Sen Hemşireler Gününüz Kutlu Olsun yazılı pasta yaptırarak sürpriz yaptı.

 

Pamukova İlçe Hastanesinde görev yapan hemşireler ile beraber kesilen pasta sonrası, hemşireler yılda bir kez de olsa hatırlamanın güzel olduğunu ifade ederek Pamukova Türk Sağlık-Sen Temsilciliğine teşekkür ettiler.

 

Türk Sağlık-Sen Pamukova Temsilcisi Barış Sözen ise hemşirelik mesleğinin güç çalışma şartlarını gerektiren özveri, sabır ve hoşgörü kavramlarını içinde bulundurduğunu ifade ederek, “ İnsan hayatının ve İnsana hizmet etmenin kutsallığına inanarak büyük bir sabır, sevgi ve özveri ile çalışıp, sağlık hizmetlerinin bugüne gelmesinde büyük katkısı olan tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü kutluyorum “ dedi.

 

 

 

 

 

 
ETİKET :  Pamukova Hemşireler gününü pasta keserek kutladılar. Hemşireler günü

Tümü