-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hep söz verildi yapılmadı esnaf çareyi kendisi buldu..!

Pamukova’ya kapalı Pazar yeri sözüz verilmesine rağmen bir türlü yapılmadı. Çarşamba pazarı esnafı yağmur ve soğuktan korunmak için çareyi kendisi buldu..!

01:43:57 | 2018-01-04

Pamukova da en büyük eksiklik olarak göze çarpan ve her yerel seçim öncesi sözü verilip bir türlü yapılmayan kapalı Pazar yeri için Çarşamba pazarı esnafı yağmur ve soğuktan korunmak için çareyi sergilerinin yanlarını ve arkalarını büyük naylonlarla kapatmakta buldu.

Her yerel seçim öncesi sözü verilip yapılmayan kapalı Pazar yerinin bu zamana kadar neden yapılmadığı merak edilirken, soğuk kış günlerinde yağmur nedeni ile hem Pazar esnafı, hem de Pamukovalılar zor anlar yaşıyor.

Bir anda bastıran yağmur bir anda çıkan rüzgar hem Pazar esnafına hem de Pamukovalı vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Yağan yağmurlar sonrası Pazar tezgahlarının altından sokaklardan gelen yağmur suları akarken, vatandaşlarda yağmur suları nedeni ile zor anlar yaşıyor. Yağmurun başlaması ile pazara alışverişe çıkan vatandaşlar ise esnafların kendilerini yağmurdan korumak için yaptıkları naylonların ve çadırların altıdan girerek kendilerini yağmurdan koruyor.

Pamukovalılar ve Pazar esnafı bir türlü söz verip de yapılamayan modern kapalı pazarın yapımına bir an önce başlanmasını bekliyor.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Hep söz verildi yapılmadı esnaf çareyi kendisi buldu

Tümü