-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Her sağanak yağışta aynı manzara..!

Pamukova da akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız yağan sağanak yağmur sonrası çarşı merkezinde büyük su göletleri oluştu.. Su göletlerini vatandaş uzun atlama ile geçmeye çalışırken, esnaf zor anlar yaşadı..!

03:38:15 | 2018-06-07

Pamukova da akşam saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmur çarşı merkezini vurdu. Yağan yağmurda çarşı merkezinde büyük su göletleri oluştu. Vatandaşlar su göletlerinden zorlukla geçerken ıslanmaktan kurtulamadı.  Çarşı esnafı ise dükkanlarına su girmemesi için büyük çaba sarf etti.

İlçenin yüzyıllık alt yapı sorunun çözüldüğünü açıklayan yetkilileri eleştiren vatandaşlar, her  yağan sağanak  yağışta, çarşı merkezinde esnafın iş yerlerini su basması ve oluşan göletler  tepkiye neden olurken, esnaflar ve vatadşlar yaşanan durum karşısında telefonla yetkililere ulaşmaya çalıştılar.  Çarşı merkezindeki bu manzarayı görenler ise “ Yağan her yağmur sonrası bu manzarayla karşılaşıyoruz.  İşte Pamukova’nın sağlam alt ve üst yapısı “ demekten kendilerini alamadılar. (Haber-Foto: Levent Tüysüz)

ESNAFIN ZOR ANLARI;
ETİKET :  Pamukova Her sağanak yağışta aynı manzara

Tümü