-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hilal FM Medyabar bünyesine katıldı

Sakarya'da 1994 yılında 104.00 frekansından yayına başlayan ilk radyolardan olan Hilal FM Medyabar Multi Medya Haber Reklam Tanıtım Hizmetleri bünyesine katıldı ve kısa bir süre sonra 'Radyo 264' olarak yayın hayatına başlayacak..

00:02:47 | 2015-07-07

 

Sakarya'da 1994 yılında  104.0 frekansından yayın hayatına başlayan şehrimizin köklü radyolarından Hilal FM'in yayıncısı olan Sakarya Hilal  Radyo Televizyonculuk A.Ş.nin  hisselerinin tamamı, Medyabar Multi Medya Reklam Tanıtım Hizmetleri tarafından  alındı..

 

 Hisselerin tamamı Medyabar tarafından alınan Hilal FM, devir işlemlerinin ardından yeni yayın politikası ile yola ''Radyo 264" olarak devam edecek. 

 

Medyabar Multimedya  Haber Reklam Tanıtım hizmetleri Genel Yayın Yönetmeni Aziz Güvener , Hilal FM'nin Medyabar.com bünyesine katılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi 

 

"Medyabar Grup olarak gerek Medyabar.com gerekse de ilçe ve spor sitelerimiz ile doğru ve ayrıntılı haberleri vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz internet üzerinden canlı yayın programlarını daha ileri seviyeye taşımak için , yeni bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. 

 

 İlimizde 104.0 frekansından uzun yıllardır yayın hayatını sürdüren Hilal FM artık Medyabar bünyesinde önümüzdeki günlerden itibaren  'Radyo 264' olarak yayınını sürdürecek..


Sakarya Hilal Radyo ve Televizyonculuk A.Ş'nin  hisselerinin Medyabar tarafından alınırken, devir işlemlerinin de sonuna gelindi. 

 

Profesyonel destek ile sürdürülen yenileme çalışmalarının ardından,teknolojik sistemlerin kullanılacağı radyo 'Radyo 264' olarak yayına devam edecek. 

 

Medyabar'ın tecrübeli ekibiyle şehirden haberlerin ağırlık kazanacağı Radyo 264'te, haber, tartışma ve sohbet programları ile kaliteli müzikler Sakaryalılarla buluşacak."

 
ETİKET :  Sakarya Hilal FM Medyabar bünyesine katıldı

Tümü