-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Hüseyin Şen den sevindirici haber..

Bir hafta önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Hüseyin Şen, yoğun bakımdan çıktı. Şen’in sağlık durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor.

13:25:10 | 2018-11-30

Pamukova eski Ak Parti İlçe Başkanı ve Ak Parti’nin kurucularından Hüseyin Şen, geçtiğimiz hafta sonu Hüseyinli Mahallesindeki evlerinde rahatsızlanıp bilinci kapalı olarak Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

Şen burada yapılan müdahalelerin ardından 112 ambulans ile Yalova’ya sevk edildi. İki gün Yalova da yoğun bakımda tedavi gören Hüseyin Şen, şeker koması teşhisi ile Pamukovalı Doç Dr. Mehmet Tokaç’ın isteği üzerine İstanbul İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital’a kaldırıldı. Burada 5 günden bu yana yapılan tedavi sonrası yoğun bakımdan çıkan Hüseyin Şen’in sağlık durumunun iyi olduğu, bir süre daha tedavi gördükten sonra taburcu edileceği bildirildi.Süleyman Birol UYAR
Sevgili Kardeşim Hüseyin, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi bildirirken, Yüce Alah'ımdan acil şifalar diliyorum.Şuna inandığını kesinlikle biliyorum ki,hastalıklar günahlarımıza kefarettir.Bu açıdan hayatımda böyle bir kesit te varmış ki deyip, yaradana sığınmak yine inanıyorum ki senin şiar'ndır. Önemli olan hayata olan bağlılığımızı yitirmemek ve inancımızı kaybetmemek.Çok yakında aramıza döneceğin günleri beklediğimizi bilmelisin.Çünkü; sen geleceğin sonsuz ufkunda daha çok şeyler bekliyorsun.Yaşam çok şeylere gebe çünkü!
Süleyman Birol UYAR
Sevgili kardeşim Hüseyin, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi bildirir,acil şifalar dilerim.İnsan hayatında mutlu günlerimiz olduğu gibi, sağlıklı yada hastalıklı anlarımız da olacaktır.Bildiğiniz gibi bu durum hayatımızın olağan akışıdır.Önemli olan Allah'tan gelene Amenna diyebilmektir.Çünkü;inançlı olan herkes şunu çok iyi bilir ki,hastalıklar ve hastalıkla geçen her günümüz günahlarımıza kefarettir.Bu düşüncelerimi senin de paylaştığını çok iyi biliyor ve en kısa zamanda aramıza geri dönmeni bekliyorum.