-- Adversting 9 --

siber güvenlik

il Başkanı Kılıç 'Değişecek belediye başkanlarımız var.'

AKP İl Başkanı Kılıç, 2019'da belediye başkanlarının değişip değişmeyeceğiyle ilgili soruya, "Değişmesiyle ilgili gündemimiz var. Üç dönemliklerin haricinde de, değişecek belediye başkanımız var" dedi.

12:09:27 | 2018-03-20

AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, partisinin il başkanlığında basın toplantısı düzenledi. Yaşlılar Haftası ile düzenlenen toplantıda Başkan Kılıç, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. AKP İl Başkanı Kılıç, Yaşlılar Haftası'nda şehrimizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan Huzurevi eksikliğiyle ilgili, "Huzurevi ile ilgili bir çalışma vardı ama askıya alınmıştı. Konuyu inşallah en kısa zamanda ilgili bakanlığa ileteceğiz" şeklinde konuştu.

ESKİLERİN ÖNÜ AÇIK
İl yönetimine giren 25 yeni yöneticinin ne belediye meclis üyeliğine, ne de belediye başkanlığına aday olmalarının söz konusu olmayacağını söyleyen Kılıç, "Biz yönetimi oluştururken yeni arkadaşlarımıza tek tek sorduk. Gönlünde meclis üyeliği, belediye başkanlığı olanlara bir tasarrufta bulunmayacağımızı söyledik. Ancak 3 yıldır devam eden eski arkadaşlara yönelik böyle bir tavrımız yok.  Bir yerlere aday olabilirler" dedi

İSTİNAF TEMMUZ'DA AÇILIYOR
'Sakarya'nın sorunları ile ilgili ne yapmayı düşünüyorsunuz?' sorusuna AKP İl Başkan Fevzi Kılıç, şehrin problemlerinin belli olduğunu ve çözümü için gayret sarf edeceklerini söyledi. Bin yataklı hastanenin proje ihalesinin yapıldığına değinen Kılıç, "Bin yataklı hastaneyle ilgili proje kendi halinde yürüyor. Bağımsız Adliye Binası'yla ilgili çalışmamız var. İstinaf mahkemelerinin de Temmuz ayı itibariyle hakim ve savcıları atanacak" dedi.

DEĞİŞECEK BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ VAR
'İlimizde değişmesi gerektiğini düşündüğünüz belediye başkanı var mı ve belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?' şeklindeki soruyla AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Başarılı buluyor musunuz şeklinde soruya cevap vermek zor olabilir. Değişmesiyle ilgili gündemimiz var doğru. Üç dönemliklerin haricinde, değişecek belediye başkanımız var. Biz halkımıza en iyi hizmeti verecek belediye başkanlarımızla yollarımıza devam edeceğiz" dedi.
ETİKET :  Pamukova Kılıç Değişecek belediye başkanlarımız var

Tümü