-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş Pamukova’yı ziyaret etti..

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Pamukova’yı ziyaret etti.. PİSA Sınavına girecek öğrencilere moral verdi, okul müdürleri ile toplantı yaptı, yeni yapılan okulları gezdi ve Belediye Başkanı Cevat Keser’i makamında ziyaret etti..

00:17:39 | 2018-04-26

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan ve Nisan ayı başında yeni görevine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş Pamukova’yı ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir ve Şube Müdürleri tarafından  karşılanan Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir den İlçe hakkında bilgi aldı.

Daha sonra PİSA Sınavı için Hürriyet Anadolu Lisesi öğrencileri ziyaret ederek, öğrencileri motive edip sınavı başlatan Durmuş,  daha sonra Okul Müdürleri ile değerlendirme toplantısı yapıp okullar hakkında bilgi aldı.

İlçede yeni yapılan okulları yerinde görüp son durumları hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir den bilgi alan  İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Pamukova Anadolu Lisesi Öğretmen ve öğrencileri ile buluştu. Öğrencilerle  kurduğu  diyaloglarda sıcak ve esprili yaklaşımı ile  dikkat çeken Durmuş, farklı bir İl Milli Eğitim Müdürü profili çizdi.

 Halk Eğitim Merkezinde “ Kodlama Her Yerde “ projesini ilgi ile izleyen ve öğrencilerle sohbet eden Durmuş daha sonra Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’i ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.
ETİKET :  Pamukova İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş Pamukovayı ziyaret etti

Tümü