-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İl Milli Eğitim Müdürü gitti! Yerine tanıdık bir ismin eşi geldi!

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Zonguldak'a atandı.Yerine ise Pamukova Devlet Hastanesi Başhekiminin eşi olan ve 7 ay önce Töre'yi ziyaret eden Fazilet Durmuş atandı

02:05:11 | 2018-03-16

Eğitim camiasında akşam saatlerinde gelen bir haber şok etkisi yarattı.Haber kısa sürede yayılırken, bir süre doğruluğu teyit edilmeye çalışıldı.

Buna göre 13 ay önce ilimizde göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, sürpriz bir kararla Zonguldak'a atandı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise Bilecik Milli Eğitim Müdürü olan Fazilet Durmuş atandı.

Pamukova Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Durmuş'un eşi olan Fazilet Durmuş kısa zamanda göreve başlayacak. Atama gerekçesinin ise rotasyon olarak tebliği edildiği bildirildi. 

Ancak karar resmi gazetede yayınlanmadı

Atama kararıyla ilgili il milli eğitim müdürlüğü yetkilileri 'Henüz tebliğ edilmiş atama kararı yok' dediler.

Bürokraside atama kararları resmi gazetede yayınlanmadan önce telefonla da tebliğ edilebiliyor.

Fazilet Durmuş kimdir?

1976 yılında Ordu´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu´da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Bölümü´nden Fakülte ikincisi olarak mezun oldu. 

2012 yılında Okan Üniversitesi İşletme Fakültesinde Eğitim Yönetimi ve Uzmanlığı alanında Yüksek Lisans yaptı ve bölüm birincisi olarak mezun oldu.

1996 yılında Gümüşhane'nin Torul ilçesinde göreve başladı. 2008 yılından itibaren okul yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2013 yılında Kocaeli ili Darıca ilçesinde bir yıl görevlendirme Şube Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2014 yılı Nisan ayında kadrolu Şube Müdürü olarak, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Fazilet Durmuş, 19.07.2016 tarihinde  Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Durmuş, evli ve üç çocuk annesidir. 
ETİKET :  Pamukova İl Milli Eğitim Müdürü gitti Yerine tanıdık bir ismin eşi geldi

Tümü