-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İlçe Başkanlarından son dakika erken seçim açıklamaları..

Cumhur Başkanı Erdoğan’ın erken seçimlerin 24 Haziran 2018 de yapılacağını açıklaması sonrası Pamukova’daki siyasi parti İlçe başkanları sıcağı sıcağına ilk açıklamalarını yaptı..

16:57:23 | 2018-04-18

Dün MHP lideri Devlet Bahçeli tarafından gündeme getirilen ‘erken seçim’ ihtimali bugün yanıtını buldu. Bahçeli’nin önerisini üzerine onu Saray’da ağırlayan AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli’yi ağırladıktan sonra da partisinin yöneticileriyle görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimlerin 24 Haziran 2018 de yapılacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları sonrası Pamukovahalk.com’a sıcağı sıcağına açıklama Pamukova da bulunan yapan siyasi parti İlçe Başkanları kısa ve net açıklamalar yaptı.

Akın, " Her zaman yarın seçim olacakmış gibi seçime hazırdık. Hayırlı olsun "

Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, her zaman yarın seçim olacakmış gibi seçime hazır olduklarını ifade ederek, “ Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak, sandık kurullarımızla, müşahitlerimizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik kollarımızla kısacası tüm kurullarımızla seçime hazırız.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu erken seçim kararı yerinde birer karardır. Milletimize hayırlı olsun “ dedi.

Teke, " Bu iktidarı gönderceğiz. Hodri meydan.. "

CHP İlçe Başkanı Ali Teke alınan erken seçim kararının olumlu karşıladıklarını ifade ederek, “ Pamukova CHP İlçe örgütü olarak seçime hazırız. Erken seçim kakarı yerinde bir karardır. Ülkemize hayırlı olsun. Bu iktidarı gönderceğiz. Hodri meydan diyoruz “ dedi.

Çakıl, " Alınan seçim kararı vatanımıza milletimize hayırlı olsun.." 

MHP ilçe Başkanı Arif Çakıl,  kendilerinin zaten seçime hazır olduğunu ifade ederek,  “ Genel Başkanımız her zaman olduğu gibi yine Türkiye siyasetine yön veren tarihi duruşu ile ülkemizi düşünerek erken seçim istediğini ifade etti ve bizlerde bu kararın sonuna kadar arkasındayız. Bu gün alınan erken seçim kararı vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Pamukova MHP ilçe Teşkilatı seçime hazırdır.

Taş, " Tüm kurullarımızla seçime hazırırz. Hayırlı olsun "

Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Genel Başkanları Karamollaoğlu’nun 6 aydan bu yana erken seçim olacağını vurguladığını ifade ederek, “ Genel Başkanımızın bu tespitleri doğrultusunda Saadet Partisi İlçe Teşkilatları hep diri kaldı. Bu açıklama teşkilatlarımızı diri tuttu ve çalışmalarımızı ona göre yaptık. Pamukova Saadet Partisi İlçe Teşkilatı olarak seçimlere tüm kurullarımızla hazırız. 24 Haziranda yapılacak erken seçim vatanımıza milletimize hayırlı olsun “ dedi.

 

İyi Parti İlçe Başkanı Kemalattin Yörük ise, İyi Partinin seçime girememesi gibi bir şeyin söz konusu olmadığını ifade ederek, “ A ve B planlarımız hazır. İyi Parti 24 Haziran da yapılacak seçimlere girecektir. Gurup kurara bu seçimlere yine gireriz. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız, iktidara geleceğiz. Bir devir 24 Haziranda kapanacak.  Pamukova İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak seçimlere şevkle heyecanla hazırız. Hodri meydan  “ dedi.

 
ETİKET :  Pamukova İlçe Başkanlarından son dakika erken seçim açıklamaları

Tümü