-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İlçe Hastanesi artık yeni yerinde hizmet verecek..

Pamukova İlçe Hastanesi yeni yerine taşındı.. Artık Elperek Mahallesi Fatih Caddesinde 112 binasının yanında çelik konstrüksiyonlu yeni binasında hizmet verecek..

00:14:36 | 2017-12-17

Pamukova İlçe Hastanesinin mevcut binasına yıkım kararı çıkması sonrası, yeni hastane yapılıncaya kadar geçici olarak Elperek Mahallesi Fatih Caddesinde Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 binası yanında inşa edilen çelik konstrüksiyonlu  yeni binasında hizmet verecek.

Yeni binasına taşınma işlemlerinin tamamlanması ile Pamukovalılar artık sağlık hizmetlerini yeni hizmet binasından alacak. Taşınma işlemelerini bizzat hastane personeli yaparken, taşınmanın tamamlanması ve malzemelerin yerleşmesi için hastane personeli özverili bir çalışma yapıyor. Pamukova İlçe Hastanesinin yeni ve geçici binası 600 metre kare alana inşa edilirken bu alanda Acil, laboratuarlar, dijital röntgen hizmeti verilecek. Yeni bina ile bağlantısı olan 180 metre kare Toplum Sağlığı Merkezinde ise poliklinik hizmeti verilirken, yine 180 metre kare Toplum Sağlığı Lojmanlarının bir bölümün de Başhekimlik ve idari birimler hizmet verecek. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova İlçe Hastanesi artık yeni yerinde hizmet verecek

Tümü