-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İlçeden " Çalışan Gazeteciler Günü " kutlama mesajları..

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, Ak Parti, CHP, SP, Ak Parti Gençlik Kollları İlçe Başkanları ile, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü ve Ziraat Odası Başkanı gazetecileri unutmadı..

23:28:47 | 2018-01-10

Kamuoyunu doğru bilgilendirmeyi düstur edinen, bizleri her konuda ,her koşulda büyük özveriyle haberdar eden kıymetli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.

                                     Fatih Akın

                                                         AK Parti ilçe Başkanı                 

Özgür basın halkın haber alma özgürlüğünün en önemli güvencesidir. Basın özgürlüğünün ekonomik ve demokratik gelişmişliğin önemli göstergelerinden birisi olduğu bilinmektedir. Basını özgür olmayan toplumların demokrasilerinin de sorunlu olduğunu görüyoruz. Tıpkı ülkemizde olduğu gibi.

İşsiz gazetecilere her gün yenileri katılıyor. Demokratik hukuk devletlerinde görülmeyecek bir şekilde özgür gazetecilik yaptıkları için gazeteciler tutuklanıp, hapse atılıyor. Bugün yüzlerce gazetecimiz hapishanede. Tutuklanan gazetecilerle birlikte halkımızın haber alma özgürlüğü de ortadan kaldırılmış oluyor.
Ancak bütün bu zor koşullara rağmen mesleğini onuruyla, yılmadan yapmaya çalışan, soru soran, araştıran gazetecilerimizin var olması geleceğe dönük umutlarımızı canlı tutuyor.

Bu düşüncelerimle tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

                                                                             Ali Teke

                                                                     CHP İlçe Başkanı

Tarafsız Ve doğru haber için her türlü şartlarda Bilgi Aktaran Cefakâr Basın Görevlilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun.

                                                                         Hakan Ihlamur

                                                           Ak Parti Gençlik Kolları ilçe Başkanı

Topluma haber aktarımını sağlamak adına gece-gündüz demeden ve mesai saati gözetmeksizin canla-başla büyük bir özveri ile çalışan tüm basın emekçilerimizi sevgiyle kucaklıyorum."Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinde vatan ve milleti için ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışıyla çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlarız.
                                                                           Kemal TAŞ
                                                         Saadet Partisi Pamukova İlçe Başkanı

10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girmiş, ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilmiştir. Günümüzde iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişme, yazılı ve görsel basının yanı sıra medyanın da faaliyet ve etki alanını genişletmiş, kamuoyunun bilgilenme imkanlarının artmasını beraberinde getirmiştir. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. 15 Temmuz’un karanlık gecesinde vatanın birlik ve beraberliğine, milletin istikbaline uzanan ellerin kırılmasında da basın şüphesiz çetin bir sınav vermiştir. Görevini fedakârca yaparak yerine getiren gazetecilerimizin Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın görüşlerini canlı yayınlarla halka ileterek, darbe girişiminin engellenmesinde önemli ve çok değerli görev yapmıştır. İlçemizde bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin mesai saati gözetmeksizin, kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki yükümlülüklerini en iyi biçimde yerine getirmek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele hiç kuşkusuz takdire şayandır. Bu duygu ve düşüncelerle, basın ahlakı ve meslek ilkelerine bağlı kalarak ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına saygı ve selamlar sunarım.”

                                                                  Celalettin ATEŞ

                                                     Pamukova Sosyal Güvenlik Merkezi

                                                                        Müdürü

Meslek ilkelerine çerçevesinde doğru, tarafsız ve zamanında yaptığı yayınlarla vatandaşlarımızın gözü kulağı olmayı hep başaracağına inandığım basınımızın çok değerli çalışanlarını, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla tebrik ediyor; sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum.”

                                                                          Yaşar Ulukaya

                                                                       Ziraat Odası Başkanı

siber güvenlikETİKET :  Pamukova İlçeden Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajları

Tümü