-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İRGE Fidancılık Pamukova da hizmete girdi..

Meyve ve sebze diyarı Pamukova artık her türlü meyve fidanlarını Pamukova dan temin edebilecek.. İrge Fidancılık Pamukova da hizmete girdi..

02:40:54 | 2018-01-13

1940 yılından günümüze meyve fidanı yetiştirmekte kalitenin öncüsü olan İRGE fidancılık Ufuk Gökoğlu öncülüğünde Pamukova da şube açtı. Yenice mahallesi Müftüzade sokakta hizmete giren İRGE fidancılıkta her çeşit aşılı tüplü meyve fidanını temin edebiliniyor ve toplu olarak sipariş  verilebiliyor. Verilen toplu siparişler en kısa zaman içerisinde adresinize teslim ediliyor.

İRGE Fidancılık  Pamukova Bölge Sorumlusu Ufuk Gökoğlu, her türlü meyve ve sebzenin yetiştiği bereketli topraklarda, çiftçilerin güvenerek fidan alabileceği tek adresin, İRGE Fidancılık olduğunu ifade ederek,  “ Üreticilerimiz gelip çayımızı içsinler meyve fidanı çeşitlerimizi yerinde görsünler. Amacımız hizmeti üreticilerimizin ayağına giderip kaliteli fidan yetiştiriciliğinde öncü marka  ile onların güvenini kazanmak. Tüm Pamukovalı üreticilerimizi sektöründe bir numara olan İRGE fidancılığa bekliyoruz “ dedi.

İRGE Fidancılık Pamukova Bölge Sorumlusu Ufuk Gökoğlu Tel: 0542 364 96 61 (Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova İRGE Fidancılık Pamukova da hizmete girdi

Tümü