-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İşte Geyve’nin yeni Devlet Hastanesi..! Darısı Pamukova'nın başına..!

400 Takvim gününde bitirilmesi planlanan Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı için sözleşme imzalandı.. Ya Pamukova ? Bildiğiniz gibi..!

00:46:32 | 2015-08-26

 

Sağlık Bakanlığı’nca 29 Nisan’da ihalesi yapılan ancak itirazlar nedeniyle bir türlü sonuçlandırılamayan yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı ihalesinde sorunlar aşıldı.

 

Firmaya yer teslimi yapılacak..

Sağlık Bakanlığınca 29 Nisan 2015 tarihinde ihalesi yapılan ve ihale sürecince yaşanan pürüzlerin aşılmasıyla geçtiğimiz hafta içerisinde sözleşmesi imzalanan Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı için önümüzdeki günlerde ihale uhdesinde kalan firmaya yer teslimi yapılacak.

 

Sözleşme imzalanması ertelenmişti..

Yaklaşık 3 senedir konuşulan ancak arazi üzerinde yapılan imar ve proje tadilatı nedeniyle bir sefer ertelenen Devlet Hastanesi İhalesi için geçtiğimiz Nisan ayında yapılmış, ancak firmanın bir tanesinin ihale komisyonuna itirazda bulunması sonucu sözleşme imzalanması ertelenmişti.

 

23 bin 400 m2 arazi üzerine 40 yatak, 6 yoğun bakım ünitesi..


Geçtiğimiz hafta içersinde ihaleyi kazanan Hekimoğlu İnşaat Konsorsiyom ortaklığı ile sözleşmesi imzalanan yeni Geyve Devlet Hastanesi yapımı Tepecikler Mahallesi'ndeki 23 Bin 400 m2 arazisi üzerinde 40 Yatak ve 6 yoğun bakım üniteli olarak 400 günde bitirilmesi planlandı.

 

Pamukova bildiğini gibi..!

Pamukova İlçe Hastanesinin yenisinin yapılması için yıkım kararı alınmıştı. Fakat hastane ile ilgili şu ana kadar hiçbir şey yapılmaması dikkat çekiyor.

 

 pamukova unutulmuş bir ilçe
Pamukova Sakarya yanın yetım mı desek öksüzmü desek veya sahıpsızmı desek bılmıyorum.Yıllardır pamukovanın kaderı bu sahıpsızlık.Güçlü ıktıdar dönemlerınde güçsüz Pamukova siyaseti.İktidar partısı ılce teskılatı kendı halınde pamukovaya bırsey yapmaya gerek yok der gıbı.Gerce o teskılatta icraat yapacak adamda yok en acı yönu bu.C Keser kendı ısine bakar meclıs uyelerını bır kısmı C Keserın sözzunde cıkmaz bır kısmı ıse sesını cıkaramaz.Kımın umrunda Pamukova .İL Baskanlıgı ve vekıller pamukoavayı sılmısler cunku Cevat Keserı ıstemıyorlar teskılatta cevat keseın altını oyuyor.Kımın umrunda hızmet.Yanlız varsa arazi alım satım ak gıdya yük kıralanacak yer bunların hepsı bırde bır oluyor. Yanlız şu gercek Pamukovalının anası ağladı anası.Toz toprak ıcınde .Bunun vebalını kım alacak kesermı akınmı tocoğlumu bunların cekısmesınden sıkıntıyı bu halk cekıyor.Hepsıne yazıklar olsunnnnn
Pammukovayada yenı hastane yapılacak

pamukova belediye başkanı olan cevat iyi görsün gözlükleri de taksın şaban dişli onun baba dostu yaaaaaa evinde kaveyi şekerli yapsaydı bu hale gelmedik acılı yapmışki pamukovalıları bu hale düşürüyorlar baba dostuyla beraber daha beter olsunlar

Pamukova hastanesinin yıkılması yerine yenilensin kocamn ilçe kac nufusumuz var niye bu gerilik nerde bu devlet elimiz kesildi dikiş atmasını bile bilmiyolar bilmedikleri gbi arabanız varmı yoksa deniyim denemk nedemk durumu olmayanları kadavra gbi denicekler ozamn