-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İyi Parti Milletvekili aday adaylarından Pamukova çıkarması..!

İyi Parti Sakarya Milletvekili aday adayları Pamukova’ya adeta çıkarma yaptı. Esnafı gezip, partililerle buluştular. Bu buluşmaya Milletvekili aday adayı Mehmet Kır’ın konuşması damga vurdu..

03:47:35 | 2018-05-12

İyi Parti Sakarya Milletvekili aday adayları Asena Aslan Burak, Zeynep Ulusinan Emecan, Şule Bayri, Mehmet Kır, Aydoğan Aslan, Fatih Kaya ve İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile yönetim kurulu üyeleri Pamukova da esnafı ziyaret edip, İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya geldiler.

İyi Parti Pamukova ilçe Teşkilatı binasında İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile buluşan milletvekili adayları kendilerini tanıtıp vaatlerini anlattılar.

İyi Parti Milletvekili aday adayları içinde en çok dikkat çeken isimler, Pamukova dan aday adayı olan Fatih Kaya ve eski Geyve belediye başkanı Mehmet Kır oldu.

Kır, “Şafak söktü biz iktidara geliyoruz Meral Akşener de Cumhurbaşkanı oluyor..”

Partililer ile buluşan Milletvekili aday adaylarından Mehmet Kır’ın konuşması ziyarete damga vurdu. Eski Geyve Belediye başkanı ve İyi Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Kır, gecenin en zifiri karanlığının şafağın sökme vakti olduğunu ifade ederek “ Tam o zifiri karanlık olduğu noktada şafağın söktüğü zamandır. İyi Partinin iyilerin şafağı sökmüştür. Şafak söktü biz iktidara geliyoruz Meral Akşener de Cumhurbaşkanı oluyor. İyi Partide iktidar oluyor hayırlı olsun diyorum milletimize “ dedi.

Kır, “ Ve Bismillah deyip çaldılar..”

Kır, “ Bu işleri bunlar çok iyi biliyor. Ama biz öyle olmadık. Bir zamanlar Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuşun dediği gibi, Harun gibi gelip Karunlaşmayacağız dediler. Musa gibi gelip firavunlaşmayacağız dediler. İbrahim gibi gelip nemrutlaşmayacağız dediler. Bunların hepsini yaptılar. Ve Bismillah deyip çaldılar.  Biz cesur insanlarız. Biz Allahtan başka hiçbir şeyden korkmayan iyi insanlarız.  Meral Akşener Tayyip Erdoğan’ın teklifini kabul etseydi şuan başbakandı. Ama kabul etmedi çoğu adamdan adam böyle bir erkek “ dedi.

Kır, “ Pamukova dan da tamam..”

Kır konuşmasının son bölümünde  Cumhurbaşkanın  “ Eğer millet istemezse tamam derse tamam “ dediğini hatırlatarak,  “ Ve 3 milyon kişi tamam dedi. Birde buradan Pamukova dan Tamam diyelim “ diyerek, partilere hep bir ağızdan tamam dedirtti.

Fatih Kaya, “ İki bayramı bir arada yaşamak istiyoruz..”

Pamukova dan Milletvekili aday adayı olan Fatih Kaya ise iki bayramı bir arada yaşamak istediklerini ifade ederek “ Ramazan bayramı ve Partimizin Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olduğu iki bayramı bir arada yaşamak istiyoruz “ dedi.

Toplantıya katılan Pamukova Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu'nun İyi parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kışıçlarslan'ın kulağına toplantı boyunca bir şeyler söylemesi dikkatlerden kaçmadı.

Milletvekili aday adaylarının İlçe Teşkilatı ve Partililer ile buluşmasında partililerin yoğun ilgisi nedeni ile İlçe binasının yetersiz kalması dikkat çekti.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova İyi Parti Milletvekili aday adaylarından Pamukova çıkarması

Tümü