-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İyi Partide hafta sonu yoğun tempo vardı..

Pamukova İyi Parti İlçe Başkanı Kemallettin Yörük, yönetim kurulu üyeleri ve Milletvekili aday adayı Fatih Kaya hafta sonunda etkinlikten etkinliğe koştular.. 24 Haziran için destek istediler..

01:28:20 | 2018-05-15

Pamukova İyi Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, yönetim kurulu üyeleri ve İyi Parti Milletvekili adayı Fatih Kaya hafta sonu Bacı-Pınarlı Mahallesi ile Akçakaya Mahallesinde geçekleşen hıdrellez pilav şenliğine katılıp, Kadıköy Mahallesi Kurtalanı yaylasında yapılan Avcılar ve Atıcılar Bayramına katıldılar.

İyi Parti İlçe Teşkilatı ve Milletvekili adayı Fatih Kaya vatandaşlardan 24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Meral Akşener’e, Milletvekili seçimlerinde ise İyi Partiye destek istediler.

İyi Parti İlçe Başkanı Kemaleetin Yörük, yeni kurulan bir parti olmalarına rağmen vatandaşın partilerine ilgisinin kendilerini memnun ettiğini, bu ilginin 24 Haziranda yapılacak seçimlerde sandığa yansıyacağını iddia etti ve 24 Haziran akşamı Türkiye’nin iyi olacağını söyledi.

İyi Parti Milletvekili adayı Fatih Kaya’nın ise Pınarlı-Bacı, Akçakaya Mahallelerinde yapılan hıdrellez pilavında vatandaşlarla yakın temas kurması kendini ve partisini anlatması dikkat çekti.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova İyi Partide hafta sonu yoğun tempo vardı

Tümü