-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kamyondan ateş eden sürücü silahıyla yakalandı..!

Pamukova D-650 karayolu Mekece Mahallesinde kamyondan tabancayla ateş eden kamyon sürücüsü, ateş ettiği ruhsatsız 9 milimetre tabanca ve 35 adet mermi ile yakalandı..

04:02:53 | 2018-05-30

Pamukova İlçesi Mekece  Mahallesinde D-650 kara yolunda Bilecik istikametine seyir halinde olan mavi renkli kamyondan silahla havaya ateş edildiğini gören vatandaşlar 156 Jandarma İmdat hattını arayıp ihbarda bulundu.

İhbar üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri,  Pamukova ilçe giriş ve çıkışlarında bulunan Plaka Tanıma Sisteminde yaptıkları inceleme sonucu, ihbar edilen aracın plakasını  ile markasını tespit ettiler.

Plakası ve markası tespit edilen kamyon Jandarma ekiplerince takip edilerek, Bilecik Vezirhan Mahallesinde yakalandı. Kamyonda yapılan aramada şoför mahallinde koltuğun yanında saklanmış halde 9 milimetre ruhsatsız Browing marka tabanca ve tabancaya ait 35 adet mermi ele geçirdi.

Ele geçirilen 9 milimetre ruhsatsız tabanca ve 35 adet mermiye Jandarma tarafından el konurken şüpheli kamyon sürücüsü göz altına alındı.

Jandarma olayla ilgili tahkikat başlattı.
ETİKET :  Pamukova Kamyondan ateş eden sürücü silahıyla yakalandı

Tümü