-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kan donduran cinayetin zanlıları baba oğul tutuklandı..!

Pamukova İznik karayolu Bilecik Osmaneli sınırları içerisinde defalarca bıçaklanarak öldürülen Ozan Rüzgar ve ağır yaralı halde bulunan Bedia S.’nin zanlıları baba , oğul tutuklandı.Zanlılar cinayeti işlediklerini kabul ettiler..

21:40:04 | 2018-10-17

Sakarya- İznik Karayolu kenarında, dün sabah saatlerinde bir kadın ve bir erkeğin kanlar içerisinde yerde yattığını gören vatandaşlar, durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri ve jandarmalar, çeşitli yerlerinden bıçaklanan Ozan Rüzgar'ın yaşamını yitirdiğini belirledi, ağır yaralanan Bediha S. ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Eski koca ve oğlu tutuklandı..

Olayın şüphelilerinden Mehmet Ç.'yi jandarma, oğlu Sabri Ç.'yi de Bilecik Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri yakaladı. Sabri Ç., polisler tarafından jandarmaya teslim edildi. Zanlılar Jandarmadaki işlemlerinin ardından  adliyeye sek edildi. Adliyeye sevk edilen zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Karmaşık ilişkiler sonrası gelen cinayet..

Ağır yaralı Bediha S. ile şüpheli Mehmet Ç.'nin  daha önceden boşandığı  sonra tekrar dini nikah yaptıkları, Bediha S’nin  öldürülen Ozan  Rüzgar ile de dini nikahlı olduğu ve birlikte yaşadığı belirlendi.  Baba Mehmet Ç. (52)  ile oğlu Sabri Ç’nin (18) birlikte yaşayan Bediha S. ile öldürülen Ozan Rüzgar’ı konuşmak için evlerinden arabaya bindirip cinayet mahalline götürdükleri, burada zanlı eski koca ve oğlunun annesini ile beraber yaşadığı Ozan Rüzgar'ı defalarca bıçakladıklarını itiraf ettiler. (DHA)
ETİKET :  Pamukova Kan donduran cinayetin zanlıları baba oğul göz altında

Tümü