-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Karate takımından 21 madalya ile büyük başarı..

Pamukova Karate Spor Kulübü Serdivan da yapılan 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler İller Arası Karate Liginde 5 şampiyonluk 6 ikincilik 10 üçüncülük alarak 21 madalya ile büyük başarıya imza attı..

19:49:03 | 2019-04-29

Pamukova Karate Spor Kulübü, Sakarya Serdivan da yapılan 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler İller Arası Karate Ligi Turnuvasında Eralp Er 52 kg da, Rabia Solak 44 kg da, Şevval Yeğit 59 kg da, Samet Dönmez 70 kg da, Nurcan Bilgin 54 kg da birinci oldular.

Burçin Nisa Can 50 kg da, Ertuğrul Toklu 45 kg da, Şeyma Yeğit 44 kg da, Betül Tetik 59 kg da, İbrahim Halil Şavlı 55 kg da ve Necla Bilge Özkan 47 kg da ikinci oldular.

Turnuvada Pamukova Karate Spor Kulübünün 10 sporcusu ise üçüncülük alarak büyük bir başarıya imza atıp İlçe’yi gururlandırdılar.

Pamukova Karate Spor Kulübü antrenörü Ogün Tandoğan, alınan başarılı sonuçların kendilerini mutlu ettiğini, başarının tesadüf değil çalışma ile olabileceğinin altını çizerek, "Sporcularımız her turnuvadan başarı ile dönüyor. Çalışmalarımızın karşılığını alıyoruz. Bundan sonrada başarılarımızın devamı gelecek.  Sporcularımızın maça katılımında bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz “ dedi.
ETİKET :  Pamukova Karate takımından 21 madalya ile büyük başarı

Tümü