-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kaş yapayım derken göz çıkartmak buna denir..!

Pamukova da yapımı devam eden TCDD ikinci hat yolu inşaatında çalışan iş makineleri ve kamyonlar İlçe merkezindeki yolları çamur deryasına çeviriyor.

00:40:10 | 2018-03-14

Uzun süreden bu yana devam eden TCDD ikinci hat yolu çalışmaları nedeni ile  Pamukova Yenice Mahallesinin TCDD yolu kenarları adeta şantiyeye döndü. Demir yolu ikinci hat yapımında çalışan iş makineleri Yenice Mahallesi İstasyon ve Cihadiye Caddelerini palet ve tekerleklerinden dökülen topraklar nedeni ile yağan yağmurla beraber çamur deryasına çevirdi.

İstasyon ve Cihadiye mahallesi sakinleri Whatsapp hattına gönderdikleri fotoğraf ve mesjlarında, TCDD ikinci hat yolu çalışmaları esnasında yüklenici firmanın dikkatsizliği nedeni ile mağdur olduklarını ifade ederek, kaş yapayım derken göz çıkardıklarını iddia ettiler ve asfalt yollarının çamur deryasına döndüğünü belirtip kayganlaşması nedeni ile kazalarada davetiye çıkardığını önlem alınmasını istediler.

Yapılan ikinci hat yolu çalışmaları nedeni ile bazı sokaklara çıkış ise tamamen kapanmıştı. Yine Cihadiye Mahallesi alt geçit çalışmaları esnasında bir düğün salonu yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı.(Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Kaş yapayım derken göz çıkartmak buna denir

Tümü