-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Kaymakam Karal Elperek Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi..

Pamukova Kaymakamı Recai Karal her ay düzenlediği halk toplantılarında bu ay Elperek Mahallesi sakinleri ile bir araya gelip sorunlarını dinledi.. Mahalleliler sosyalleşmeden ve spor tesislerinden yakındı..

00:06:33 | 2017-02-28

İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda Pamukova da  yapılmaya başlanan “Halk Toplantıları”nın dördüncüsü Elperek Mahallesinde gerçekleşti.

75.Yıl Ortaokulu konferans salonunda gerçekleşen toplantıda, mahalle sakinlerinin sorunları dinlenerek çözüm önerileri tartışıldı. Toplantıya bayanların daha fazla ilgi gösterdiği görülürken,  Pamukova da sosyal imkanların az olmasından  ve Mahallelerde spor tesislerinin bulunmamasından yakındılar.

Toplantıya Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Yazı işleri Müdürü İbrahim Kiraz, İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir,  Gıda Tarım ve  Hayvancılık Müdürü Ümit Erol, İlçe Müftüsü Celil Şimşek, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr.Merve Coşar, Sosyal Yardımlaşma ve Yardımlaşma Müdürü Murat Baş, Elperek Mahallesi Muhtarı Muhsin Gür ve mahalle sakinleri katılırken,  sorunların ilgili makamlarla işbirliği halinde çözüme kavuşturulmasına çalışılacağı kararı verildi.

 

 
ETİKET :  Pamukova Kaymakam Karal Elperek Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi

Tümü